Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 наурыздағы № 34 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 2405 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 104 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық әкімдігінің 15.06.2015 № 104 қаулысымен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 140 бабы 2-тармағына сәйкес және "Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы" 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 382 Маңғыстау облысының әкімдігінің Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2354 нөмірімен тіркелген қаулысы негізінде аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған аудандық коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындардың (бұдан әрі-кәсіпорындар) таза табысының бір бөлігін аудару нормативi бекiтiлсiн.
2. Кәсіпорындардың уәкілетті органдары жоспарланатын жылдың алдындағы жылдың 1 мамырына дейінгі мерзімде мемлекеттік мүлікті басқару жөніндегі уәкілетті органға алдағы үшжылдық кезеңге арналған аудандық бюджетке аударылуы тиіс таза табыстың бір бөлігінің болжамды сомаларын, сондай-ақ есепті жылы кәсіпорындардың аудандық бюджетке аударған таза табысының мөлшерін берсін.
3. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне (Ү.Әмірханова) осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Машырықовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Қ. Әбілшеев
Аудандық әкімдіктің
2014 жылғы 19 наурыздағы
№ 34 қаулысына қосымша
Мемлекеттік коммуналдық кәсiпорындардың таза табысының бір
бөлігін аудару нормативі
Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудандық бюджетке аудару нормативі былайша айқындалады:
Таза табыс

Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий
Постановление Бейнеуского районного акимата Мангистауской области от 19 марта 2014 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 апреля 2014 года № 2405. Отменено - постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 15 июня 2015 года № 104
Сноска. Отменено - постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 15.06.2015 № 104 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и на основании постановления акимата Мангистауской области от 26 декабря 2013 года № 382 "Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером № 2354, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый норматив отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий (далее-предприятия).
2. Уполномоченным органам предприятий представлять в срок до 1 мая года, предшествующего планируемому, в уполномоченный орган по управлению коммунальным имуществом прогнозные суммы части чистого дохода, подлежащие перечислению в местный бюджет на предстоящий трехлетний период, а также размер чистого дохода, перечисленного коммунальным государственным предприятием в местный бюджет в отчетном году.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (У.Амирханова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой информации и размещения в информационно – правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Машырыкова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
К. Абилшеев
Приложение к постановлению
районного акимата № 34 от
19 марта 2014 года
Норматив отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий
Норматив отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий в местный бюджет определяется следующим образом:

500 000 теңгеге дейін
таза табыс сомасынан 3 пайыз
Таза табыс 1 000 000 теңгеге дейін
таза табыс сомасынан 5 пайыз
Таза табыс 2 000 000 теңгеге дейін
таза табыс сомасынан 7 пайыз
Таза табыс 3 000 000 теңгеге дейін
таза табыс сомасынан 10 пайыз
Таза табыс 3 000 001 теңгеден 10 000 000 теңгеге дейін
300 000 теңге+3 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 12 пайыз
Таза табыс 10 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейін
1 140 000 теңге+10 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 15 пайыз
Таза табыс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
7 140 000+50 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 20 пайыз
Таза табыс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
47 140 000+250 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 25 пайыз

Чистый доход до 500 000 тенге
3 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход до 1 000 000 тенге
5 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход до 2 000 000 тенге
7 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход до 3 000 000 тенге
10 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 10 000 000 тенге
300 000 тенге+12 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 3 000 000 тенге
Чистый доход от 10 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
1 140 000 тенге+15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 10 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
7 140 000 тенге+20 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
47 140 000 тенге+25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге