2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Бейнеу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/208 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 қаңтарда № 2575 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы және «2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2014 жылғы 28 қарашадағы № 259-V Қазақстан Республикасының Заңдарына, «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2014 жылғы 11 желтоқсандағы  № 21/304 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2567 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2015 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 8985207,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2305443,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30395,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –11811,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6637558,0 мың теңге;
2) шығындар – 9097838,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84346,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 110001,0мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25655,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -196977,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 196977,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 11.12.2015 № 37/264 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджеттен 2015 жылға аудан бюджетіне 2246174,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы  Бейнеу аудандық мәслихатының 02.07.2015 № 32/233 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде белгіленсін:
1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 76,7 пайыз;
2)төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3)төлем көзiнен салық салынатын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 100 – пайыз;

О районном бюджете на 2015 - 2017 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 29/208. Зарегестрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 08 января 2014 года № 2575
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и «О республиканском бюджете на 2015-2017 годы» от 28 ноября 2014 года № 259-V, решением Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2567), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 8985207,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2305443,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30395,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11811,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6637558,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9097838,5тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84346,0 тысяч теңге;
бюджетные кредиты – 110001,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25655,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -196977,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 196977,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2015 № 37/264(вводится в действие с 01.01.2015).
2. Принять к сведению, что из областного бюджета на 2015 год в районный бюджет выделена субвенция в сумме 2246174,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 02.07.2015 № 32/233(вводится в действие с 01.01.2015).
3.Установить нормативы распределения доходов бюджета района на 2015 год в следующем объеме:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 76,7 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;

4)төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 100 – пайыз;
5)әлеуметтiк салық 76,7 – пайыз.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы  Бейнеу аудандық мәслихатының 11.12.2015 № 37/264 шешімімен (01.01.2015 бастап   қолданысқа енгізіледі).
4. Аудан әкімдігінің резерві 5000,0 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
5. Жоғары тұрған бюджеттен төмендегідей ағымдағы мақсатты трансферттер, мақсатты даму трансферттері, бюджеттік кредиттер және Ұлттық қордан қаржы бөлінгені қаперге алынсын:»:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 227294,0 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақыларын көтермелеуге - 60996,0 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің азаматтық қызметшілері мен штаттан тыс қызметкерлерінің еңбекақыларының 10 пайызға өсуіне - 216074,0 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек - 2000,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 2050,0 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар - 900,0 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру - 317,0 мың теңге;
ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша Бейнеу ауылында су тазарту ғимаратын және елдімекенішілік су құбыры құрылыстарын салуға (1, 2, 3 кезең) - 1911238,0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге - 110001,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен жалпы білім беру бюджеттік бағдарламасы бойынша 1 сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз ету және жаңадан іске қосылған Атамекен, Күйкен орта мектептерінің ағымдағы шығындарына - 87413,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен білім беру объектілерін салу және реконструкциялау бюджеттік бағдарламасы бойынша - 716628,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен коммуналдық шаруашылықты дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 21890,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 230309,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен көлік инфрақұрылымын дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 96585,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту бюджеттік бағдарламасы бойынша - 798800,0 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу бағдарламасы бойынша Бейнеу селосында төрт пәтерлі мунипициальды (коммуналды) тұрғын үй құрылысы жұмыстарына – 10401,0 мың теңге;

4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
5) социальный налог – 76,7 процентов.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2015 № 37/264(вводится в действие с 01.01.2015).
4. Утвердить резерв акимата района в сумме 5000,0 тысяч тенге.
5. Принять к сведению, что из вышестоящего бюджета были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие, бюджетные кредиты и средств из Национального фонда:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 227294,0 тысячи тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 60996,0 тысяч тенге;
на увеличение заработной платы на 10 процентов гражданским служащим и внештатным работникам государственных учреждений – 216074,0 тысяч тенге;
государственная адресная социальная помощь – 2000,0 тысяч тенге;
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 2050,0 тысяч тенге;
государственные пособия на детей до 18 лет – 900,0 тысяч тенге;
реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов – 317,0 тысяч тенге;
по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, на строительство водоочистительного сооружения и внутрипоселкового водопровода (1, 2, 3 этап) в селе Бейнеу – 1911238,0 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 110001,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе общеобразовательное обучение на обеспечение горячим питанием учащихся 1 классов и на текущие расходы вновь вводимых средних школ Атамекен, Куйкен – 87413,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе строительство и реконструкция объектов образования – 716628,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развитие коммунального хозяйства – 21890,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах – 230309,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развитие транспортной инфраструктуры – 96585,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 798800,0 тысяч тенге;
cтроительства четырехквартивного мунипициального (коммунального) жилого дома в селе Бейнеу по программе проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 10401,0 тысяч тенге;

мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың жоғарғы деңгейінен төменгісіне беру – 3289,0 мың теңге;
Ұлттық қордан мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 5200,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 11.12.2015 № 37/264 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238 бабының 2 және  3 тармақтарынасәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария салаларының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайыздан жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
7. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының қызметкерлеріне бір жолғы коммуналдық қызметтерді өтеуге және отын сатып алуға 12100 теңге көлемінде әлеуметтік көмек белгіленсін.
8. «2015-2017 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі» 45 және 6 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. «2015 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі» 7 - қосымшаға сәйкес белгіленсін.
10. «2015 жылға арналған әрбір қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі» 8 - қосымшаға сәйкес жүзеге асырылады.
11. 2015 жылы ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк қолдау шаралары: көтерме жәрдемақы ұсыну тізбесі қоса беріліп отырған 9 – қосымшаға сәйкес, бюджеттік кредиттер қажеттілікті ескере отырып жұмыс комиссиясының шешімімен жүзеге асырылады.

передача функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий – 3289,0 тысяч тенге;
из Национального фонда на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 5200,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2015 № 37/264(вводится в действие с 01.01.2015).
6. В соответствии с пунктами 2 и 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим в сферах здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Установить единовременное возмещение коммунальных услуг и приобретение топлива работникам государственных организаций образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организаций здравоохранения, работникам государственных организаций социального обеспечения, работникам государственных организаций культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности в размере 12 100 тенге.
8. Утвердить согласно приложениям 45 и 6 «Перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2015-2017 годы».
9. Утвердить перечень бюджетных программ на 2015 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета, согласно приложению 7.
10. «Перечень бюджетных программ каждого района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015 год» реализуется согласно приложению 8.
11.Социальная поддержка специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса на 2015 год: перечень предоставления подъемного пособия осуществляется согласно приложению 9, бюджетные кредиты с учетом потребности решением рабочей комиссии.

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 02.07.2015 № 32/233 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. «Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (М.Тоқназаров) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.

Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 02.07.2015 № 32/233(вводится в действие с 01.01.2015).
12. Государственному учреждению «Аппарат Бейнеуского районного маслихата» (М.Токназаров) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой имформации и размещения в информационно-правовой системе «Әділет» республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан».

13. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
14. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аудандық мәслихат хатшысы               А.Ұлұқбанов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Бейнеу аудандық экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы
Б.Б.Әзірханов
24 желтоқсан 2014 жыл
Бейнеу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 29/208 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет

13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшееву.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
Секретарь районного маслихата           А.Улукбанов
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности руководителя
Государственного учреждения «Бейнеуского
районного отдела экономики и финансов»
Б.Б.Азирханов
24 декабря 2014 год
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 29/208
Бюджет района на 2015 год

315,8
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 989,7
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
31 646,5
006
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
27 198,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 648,2
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 800,3
470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
16 710,5
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 722,5
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 708,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1 280,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20 296,2
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
13 551,2
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтіксенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 882,5
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 862,5
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
36 716,4
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
30 397,3
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 319,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
71 636,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 823,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
12 823,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 280,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 413,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 600,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 450,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
817,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 433,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

315,8
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 989,7
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
31 646,5
006
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
27 198,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 648,2
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 800,3
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
16 710,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
6 722,5
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 708,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
1 280,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
20 296,2
007
Функционирование районных (городских) библиотек
13 551,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
2 882,5
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 862,5
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
36 716,4
004
Функционирование районных (городских) библиотек
30 397,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
6 319,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
71 636,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 823,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12 823,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 280,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11 413,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 600,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 450,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
817,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 433,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

7 743,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
690,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
32 100,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
32 100,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 101,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 385,6
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3 385,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 727,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 727,4
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4 988,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 988,0
12
Көлiк және коммуникация
436 552,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
316 192,0
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
309 188,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 004,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
120 360,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
96 585,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23 775,0
13
Басқалар
63 314,6
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
16 426,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 068,6
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
8 358,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
46 888,0
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
46 888,0
14
Борышқа қызмет көрсету
35,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
35,0
15
Трансферттер
242,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

7 743,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
690,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
32 100,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32 100,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 101,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 385,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
3 385,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 727,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 727,4
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 988,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4 988,0
12
Транспорт и коммуникации
436 552,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
316 192,0
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
309 188,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
7 004,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
120 360,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
96 585,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
23 775,0
13
Прочие
63 314,6
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
16 426,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8 068,6
003
Поддержка предпринимательской деятельности
8 358,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
46 888,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
46 888,0
14
Обслуживание долга
35,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
35,0
15
Трансферты
242,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

9 810,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 640,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды және жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 782,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 869,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 263 901,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 109 596,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 094 985,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
94 000,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
920 611,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
154 305,0
008
Ауылдық елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
49 499,0
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
49 499,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
60 829,0
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
60 829,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
43 977,0
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
43 977,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
896 613,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
103 863,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
103 863,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
71 784,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 723,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
46 001,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
6 129,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн облыстық спорт жарыстарына дайындау және қатысуы
9 931,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
646 643,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
646 643,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
74 323,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
45 151,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру, мәдениет және тілді дамыту саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 467,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
18 705,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

9 810,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 640,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 782,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 869,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 263 901,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 109 596,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 094 985,0
005
Развитие коммунального хозяйства
94 000,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
920 611,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
154 305,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
49 499,0
Аппарат акима село Бейнеу
49 499,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
60 829,0
Аппарат акима село Бейнеу
60 829,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
43 977,0
Аппарат акима село Бейнеу
43 977,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
896 613,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
103 863,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
103 863,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
71 784,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
9 723,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
46 001,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
6 129,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9 931,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
646 643,0
008
Развитие объектов спорта
646 643,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
74 323,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
45 151,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
10 467,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
18 705,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
232 382,0
003
Жалпы білім беру
3 122 467,0
006
Балаларға қосымша білім беру
74 832,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 622,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
64 916,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
13 157,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
13 634,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 705,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
424 901,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
424 901,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61 290,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
42 904,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 565,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 717,0
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
251 080,0
010
Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 356,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8 789,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10 496,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 964,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды және жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 671,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 069,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
725 291,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
560 185,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
560 185,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
232 382,0
003
Общеобразовательное обучение
3 122 467,0
006
Дополнительное образование для детей
74 832,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 622,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
64 916,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
13 157,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 634,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 705,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
424 901,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
424 901,0
002
Программа занятости
61 290,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии проживающим в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
42 904,0
005
Государственная адресная социальная помощь
12 565,0
006
Оказание жилищной помощи
1 717,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
251 080,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 356,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 789,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10 496,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 964,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 671,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 069,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
725 291,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
560 185,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
560 185,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Бейнеу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 29/208 шешіміне 5 қосымша
2016 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
функционалдық топ әкімшілік бағдарлама Атауы
04
Білім беру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
12
Транспорт и коммуникации
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
Приложение 5
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 29/208
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2016 год
ФГ
Адм
Пр.
Наименование
04
Образование
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
123
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
123
Ақжігіт селолық округі әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
123
Сарға селолық округі әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Бейнеу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 29/208 шешіміне 9 қосымша
2015 жылғы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шаралары – көтерме жәрдемақы ұсыну тізбесі

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
123
Аппарат акима село Бейнеу
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
123
Аппарат акима Акжигитского сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
123
Аппарат акима Саргинского сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
Приложение 9
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 29/208
Список предоставления мер социальной поддержки – подъемное пособие специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты 2015 году

Ескерту. 9 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 02.07.2015 № 32/233 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Денсаулық сақтау саласы
Бейнеу селосы: акушер-гинеколог, жалпы тәжірбиелі дәрігер, офтальмолог, жедел жәрдем бригадасы дәрігері
Боранқұл селосы: акушер-гинеколог, жалпы тәжірбиелі дәрігер, терапевт, хирург
Ноғайты селосы: фельдшер
Төлеп селосы: терапевт дәрігер
Ақжігіт селосы: терапевт дәрігер, тіс дәрігері
Сарға селосы: терапевт дәрігер
Тәжен селосы: фельдшер
Білім беру саласы
Боранқұл селосы: математика пәні мұғалімі, технология пәні мұғалімі
Сам селосы: физика, химия және тарих пәндері мұғалімі
Ноғайты селосы: дене тәрбиесі пәні мұғалімі
Тұрыш селосы: ағылшын пәні мұғалімі, дене тәрбиесі пәні мұғалімі
Төлеп селосы: физика, химия және тарих пәндері мұғалімі
Сыңғырлау селосы: орыс тіл пәні мұғалімі, биология пәні мұғалімі
Есет селосы: дене тәрбиесі пәні мұғалімі
Сарға селосы: математика пәні мұғалімі, экономика пәні мұғалімі
Мәдениет саласы
Боранқұл селосы: режиссер, хареограф
Есет селосы: сазгер
Сарға селосы: хареограф
Спорт саласы
Бейнеу селосы: әдіскер, спорт-психологы, жеңіл атлетика, дзюдо, бокс, таеквондо, ұлттық ойын жаттықтырушысы
Боранқұл селосы: бокс, жеңіл және ауыр атлетика жаттықтырушысы
Ақжігіт селосы: күрес жаттықтырушысы
Тәжен селосы: күрес жаттықтырушысы
Агроөнеркәсіптік кешен саласы
Бейнеу селосы: ветеринариялық дәрігер, агроном
Сам селосы: ветеринариялық дәрігер, ветеринариялық техник
Ноғайты селосы: ветеринариялық дәрігер,
Тәжен селосы: ветеринариялық дәрігер

Сноска. Приложение 9 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 02.07.2015 № 32/233(вводится в действие с 01.01.2015).
Отрасль здравоохранений
Село Бейнеу: акушер-гинеколог, общий опытный врач, офтальмолог, врач скорого помоща
Село Боранкул: акушер-гинеколог, общий опытный врач, терапевт, хирург
Село Ногайты: фельдшер
Село Толеп: Врач терапевт
Село Акжигит: врач терапевт, стоматолог
Село Сарга: врач терапевт
Село Тажен: фельдшер
Отрасль образований
Село Боранкул: преподаватель матемтики, преподаватель технологий
Село Сам: преподаватель физики, химий и историй
Село Ногайты: преподаватель физическое воспитание
Село Турыш: преподавател англиского языка, преподаватель физическое воспитание
Село Толеп: преподаватель физики, химий и историй
Село Сынгырлау: преподаватель русского языка, преподавател биологий
Село Есет: преподаватель физическое воспитание
Село Сарга: преподаватель математики, преподаватель экономики
Отрасль культуры
Село Боранкул: режиссер, хареограф
Село Есет: композитор
Село Сарга: хареограф
Отрасль Спорта
Село Бейнеу: методист, психолог спорта, тренер по легкую атлетику, дзюду, боксу, таеквонду, национальную игру
Село Боранкул: тренер по боксу и легкую и тяжелую атлетику
Село Акжигит: тренер по борьбу
Село Тажен: тренер по борьбу
Отрасль агропромышленного комплекса
Село Бейнеу: врач ветеринарий, агроном
Село Сам: врач ветеринарий, ветеринар- техник
Село Ногайты: врач ветеринарий
Село Тажен: врач ветеринарий