Аудандық маслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/164 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 16/173 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 наурызда № 2376 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 27 ақпандағы № 15/224 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 07 наурызда № 2366 болып тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/164 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 2341 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 28 қаңтарда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
«2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 261 837 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 992 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 471 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 718 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 244 833 мың теңге;
2) шығындар – 8 265 128 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 74 899 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 91 674 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 775 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 27 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 27 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 105 190 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 105 190 мың теңге;
қарыздар түсімі – 91 674 мың теңге; қарыздарды өтеу – 16 775 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 291 мың теңге;
6 тармақтағы «12120» саны «7903» санымен ауыстырылсын;
Көрсетілген шешіммен бекітілген 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.».

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 15/164 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Каракиянского района Мангистауской области от 11 марта 2014 года № 16/173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 марта 2014 года № 2376
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 27 февраля 2014 года № 15/224 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2366 от 07 марта 2014 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 15/164 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2341 от 20 января 2014 года, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 28 января 2014 года) следующие изменения:
«Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 261 837 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 992 815 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 471 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 718 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 244 833 тысяч тенге;
2) затраты – 8 265 128 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 74 899 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 91 674 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 775 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 27 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 27 000 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 105 190 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 105 190 тысяч тенге;
поступление займов – 91 674 тысяч тенге;
погашение займов – 16 775 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 291 тенге;
В пункте 6 цифры «12120» заменить цифрами «7903»;
Приложении 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.».

22 174
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
2 000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
115
Жергілікті атқарушы орган резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
173
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 000
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5 000
04
Білім беру
3 213 168
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
477 665
004
Мектепке дейінгі тәрбие және білім беру ұйымдарының қызметін қолдау
344 970
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
132 695
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 715 285
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 889
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
115
Жергілікті атқарушы орган резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
692
003
Жалпы білім беру
1 517 501
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27 954
006
Балаларға қосымша білім беру
80 505
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3 400
009
Мектепке дейінгі тәрбие және білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
5 959
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 128
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
16 084
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
38 723
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 020 218
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 020 218
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
223 929
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223 929
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 710
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
52 150
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

22 174
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
2 000
015
Капитальные расходы государственного органа
450
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
173
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 000
04
Образование
3 213 168
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
477 665
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
344 970
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
132 695
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 715 285
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 889
012
Капитальные расходы государственного органа
450
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
692
003
Общеобразовательное обучение
1 517 501
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27 954
006
Дополнительное образование для детей
80 505
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 400
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
5 959
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 128
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16 084
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
38 723
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 020 218
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 020 218
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
223 929
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223 929
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 710
002
Программа занятости
52 150
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан