Маңғыстау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 14/114 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 15/125 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 наурызда № 2377 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 27 ақпандағы № 15/224 «Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 7 наурызда № 2366 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 14/114 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 2335 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
«2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 878 199,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4 389 632,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 7 719,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша- 11 211,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 469 637,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 915 506,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 47 305,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 560,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 255,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 84 612,3 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 84 612,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 55 560,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 255,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 37 307,3 мың теңге.»;
2 тармақта:
1) тармақшада:
«24,7» деген сандар «70,9» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Мангистауского районного маслихата от 12 декабря 2013 года № 14/114 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мангистауского района Мангистауской области от 11 марта 2014 года № 15/125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 марта 2014 года № 2377
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2014 года № 15/224 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 7 марта 2014 года за № 2366), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 12 декабря 2013 года № 14/114 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2014 года за № 2335, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 17 января 2014 года) следующие изменения и дополнения:
«Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 878 199,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4 389 632,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 7 719,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 211,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1 469 637,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 915 506,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 305,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 560,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 255,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 84 612,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  84 612,3 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов - 55 560,0 тысяч тенге;
погашение займов - 8 255,0 тысяч тенге;
использование остатков бюджетных средств – 37 307,3 тысяч тенге.»;
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры «24,7» заменить цифрами «70,9;
в подпункте 4):

«24,7» деген сандар «71» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
«4-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мына көлемде облыстық бюджеттен дамуға арналған мақсатты трансферт қарастырылғаны ескерілсін:
139 635 мың теңге – Шебір селосында 200 орындық селолық клуб құрылысын салуға;
400 000 мың теңге – 21-47 шақырым учаскесіндегі «Шетпе-Қызан» автомобиль жолын реконструкциялауға.».
2. Осы шешімнің интернет-ресурста жариялануын және орындалысын орындалысын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін (А.Сарбалаев).
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Т. Абдулаева
Аудандық
Мәслихат хатшысы                        Т. Қылаңов
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Шабикова Рима Нерражимқызы
11 наурыз 2014 ж.
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 11 наурыздағы
№ 15/125 шешіміне
қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Сан
Сын
Ішкі сын
А т а у ы
Сомасы, мың теңге
I. Кірістер

цифры «24,7» заменить цифрами «71»;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены в следующем объеме целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
139 635 тысяч тенге – на строительство сельского клуба село Шебир на 200 мест;
400 000 тысяч тенге – на реконструкцию автодороги «Шетпе-Кызан» участок 21-47 километр.».
2. Опубликование настоящего решения на интернет-ресурсе и контроль за исполнением возложить на заместителя акима Мангистауского района (А.Сарбалаев).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     Т. Абдулаева
Секретарь
районного маслихата                     Т. Кыланов
«СОГЛАСОВАНО»:
Шабикова Рима Нерражимовна
Руководитель государственного
учреждения «Мангистауский районный
отдел экономики и финансов»
11 марта 2014 года
Приложение
к решению районного маслихата
от 11 марта 2014 года № 15/125
Районный бюджет на 2014 год
Кат.
Кл.
Пдк.
Наименование
Сумма, тыс.тенге
I. Доходы

586 929,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
120 708,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
120 708,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
270 659,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
270 659,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
81 061,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
58 751,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 854,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 879,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 577,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
114 501,0
006
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2 140,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
35 089,0
001
Жергілікті деңгейде ақпаратта мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру, тілдерді дамыту және мәдениет саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 640,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 544,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
55 088,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
117 823,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
73 122,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 186,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
660,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
59 014,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 262,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 243,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
35 243,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 458,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 458,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 289,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

586 929,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
120 708,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
120 708,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
270 659,0
011
Развитие объектов культуры
270 659,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
81 061,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
58 751,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 854,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 879,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области физической культуры и спорта
11 577,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков, района (города областного значения)
114 501,0
006
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2 140,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
35 089,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
15 640,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 544,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
55 088,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
117 823,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
73 122,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11 186,0
003
Капитальные расходы государственного органа
660,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
59 014,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 262,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 243,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
35 243,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 458,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 458,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 289,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)