2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата - ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 142 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 маусымда № 2452 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1 тармақшасына сәйкес, Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Маңғыстау ауданының білім беру ұйымдарында мемлекеттік бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Маңғыстау аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (С.Калиева):
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесінде орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімнің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                       А. Сарбалаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық білім
бөлімі» ММ басшысы
С.Калиева
21 мая 2014 ж.
«Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі» ММ басшысы
Р.Шабикова
21 мая 2014 ж.
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 21 мая
№ 142 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған Маңғыстау ауданының білім беру ұйымдарында мемлекеттік бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшері
Аудан атауы
Мектепке дейінгі ұйым түрі
Мектепке дейінгі ұйымның орналасқан жері
Мемле-
кеттік білім беру тапсыр-
масы, орны
Айына жан басына шаққан-
дағы қаржы-
ландыру мөлшері, теңге
Айына ата- ананың ақы төлеу мөл-
шері, теңге
1
2
3
4
5
6
7
Маң-
ғыс-
тау ауданы
1
Шағын орталық
Шетпе селосы М. Атымов атындағы орта мектеп
20
13024
8400,0
2
Шағын орталық
Шетпе селосы А. Меңдалыұлы атындағы орта мектеп
20
13024
8400,0
3
Шағын орталық
Бекі елді мекеніндегі екі бастауыш мектебі
26
13024
8400,0
4
Балабақша
Шетпе селосы «Рахат» балабақшасы
50
26798
8400,0
5
Балабақша
Ұштаған селосы «Арай» балабақшасы
50
26798
8400,0
6
Балабақша
Тұщықұдық селосы «Нұрай» балабақшасы
80

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Мангистауского района от 21 мая 2014 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 июня 2014 года № 2452
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона «Об образовании» от 27 июля 2007 года Республики Казахстан, акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению утвердить Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Мангистауского района за счет целевых трансфертов из государственного бюджета 2014 года.
2. Государственному учреждению «Мангистауский районный отдел образования» (С.Калиева):
обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение его на информационно-правовой системе «Әділет».
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
4. Постановление вступает в силу со дня государаственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района                       А. Сарбалаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ «Мангистауский
районный отдел образования»
С.Калиева
21 мая 2014 г.
Руководитель ГУ «Мангистауский
районный отдел экономики и финансов»
Р.Шабикова
21 мая 2014 г.
Приложение к постановлению
акимата Мангистауского района
от 21 мая 2014 года
№ 142
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Мангистауского района за счет целевых трансфертов из государственного бюджета 2014 года
Наи-
мено-
вание района,горо-
да
Вид дош-
кольной орга-
низации
Места расположе-
ния дошкольной организации
Госу-
дарст-
венный образо-
ватель-
ный заказ, мест
Размер подуше-
вого финан-
сирова-
ния в месяц, тенге
Размер роди-
телской платы в месяц, тенге
1
2
3
4
5
6
7
Ман-
гис-
тау-
ский район
1
Мини центр
Село Шетпе средняя школа имени М.Атымова
20
13024
8400,0
2
Мини центр
Село Шетпе средняя школа имени А.Мендалыулы
20
13024
8400,0
3
Мини центр
В населенном пункте Беки две начальная школа
26
13024
8400,0
4
Детский сад
Село Шетпе, детский сад «Рахат»
50
26798
8400,0
5
Детский сад
Село Уштаган, детский сад «Арай»
50
26798
8400,0
6
Детский сад
Село Тушыкудык, детский сад «Нурай»
80