Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/119 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 09 маусымдағы № 22/156 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 маусымда № 2457 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/119 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2331 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 қаңтарда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2014-2016 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 227 169 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 187 329 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 220 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59 838 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 971 782 мың теңге;
2) шығындар – 5 314 141 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 646 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39 100 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 454 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 122 618 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 122 618 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 38 892 теңге;
қарыздарды өтеу – 3 454 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 87 180 мың теңге.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                        А.Берішбаева
Аудандық мәслихат
хатшысы:                                А.Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы:
Ж.Төлеген

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17/119 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 09 июня 2014 года № 22/156.Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 июня 2014 года № 2457
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года  № 17/119 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2331, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 15 января 2014 года) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 227 169 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 187 329 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 220 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 59 838 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 971 782 тысяч тенге;
2) затраты – 5 314 141 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 646 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 100 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 454 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 122 618 тысяч тенге;
6) финансирование дифицита (использование профицита) бюджета – 122 618 тысяч тенге, том числе:
поступление займов – 38 892 тенге;
погашение займов – 3 454 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 87 180 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии:                    А.Беришбаева
Секретарь районного
маслихата:                              А.Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Тупкараганский
районный отдел экономики и
финансов»
Ж.Толеген

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
146 238
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15 337
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 380
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 042
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 050
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
88 796
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
888
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 298
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 534
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 761
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды және жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 129
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
677
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 346
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
94
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
94
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
1 528 613
123
Ақшұқыр селосы әкімінің аппараты
2 695
027
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2 695
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
54
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
609
026
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
609
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
710 701
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
178 807
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
531 894
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
146 238
002
Программа занятости
15 337
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 380
005
Государственная адресная социальная помощь
6 042
006
Оказание жилищной помощи
1 050
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
88 796
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
888
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 298
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 534
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 761
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 129
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
677
021
Капитальные расходы государственного органа
4 346
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
94
050
Реализация Плана мероприятии по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
94
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 528 613
123
Аппарат акима села Акшукур
2 695
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте " Занятость- 2020"
2 695
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
54
464
Отдел образования района (города областного значения)
609
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятость- 2020"
609
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
710 701
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
178 807
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
531 894
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

3 648
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
24 091
006
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
3 243
007
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
20 848
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)дене шынықтыру және спорт бөлімі
14 219
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 220
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 999
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
28 925
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 800
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 300
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
555
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
56 298
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 013
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
9 013
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16 109
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 109
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
5 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 748
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 578
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
20 428
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
20 428
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 059
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 059
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 059
12
Көлiк және коммуникация
29 690
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

3 648
478
Отдел внутренней политики,культуры и развития языков района (города областного значения)
24 091
006
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
3 243
007
Функционирование районных (городских) библиотек
20 848
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
14 219
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
11 220
004
Капитальные расходы государственного органа
2 999
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
28 925
001
Услуги по реализаций государственной политики на местном уровне в области информаций, укрепление государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
15 800
003
Капитальные расходы государственного органа
270
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 300
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
555
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
56 298
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 013
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 013
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16 109
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11 109
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
5 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 748
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 578
007
Капитальные расходы государственного органа
170
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
20 428
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
20 428
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 059
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 059
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 059
12
Транспорт и коммуникации
29 690
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)