Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/119 "2014-2016 жылдараға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы № 25/173 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қарашада № 2527 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/119 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2331 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 қаңтарда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшаның «Шығындар» бөлімі жаңа редакцияда жазылсын:
1 функционалдық топ 112 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 001 бағдарламасы «Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер – 18 285 мың теңге;»;
1 функционалдық топ 122 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 001 бағдарламасы «Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер – 132 750 мың теңге;»;
1 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 001 бағдарламасы «Форт-Шевченко қаласы әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер – 22 409 мың теңге;»;
1 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 001 бағдарламасы «Ақшұқыр ауылы әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер – 17 049 мың теңге;»;
1 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 001 бағдарламасы «Баутин ауылы әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер – 16 627 мың теңге;»;
1 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 001 бағдарламасы «Қызылөзен ауылы әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер – 13 833 мың теңге;»;
1 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 001 бағдарламасы «Таушық ауылы әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер – 16 017 мың теңге;»;
1 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 001 бағдарламасы «Сайын Шапағатов ауылы әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер – 12 749 мың теңге;»;
4 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 004 бағдарламасы «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету – 42 159 мың теңге;»;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17/119 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 27 октября 2014 года № 25/173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 24 ноября 2014 года № 2527.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года  № 17/119 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2331, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 15 января 2014 года) следующие изменения:
раздел «Затраты» приложения утвержденного указанным решением изложить в новой редакции:
функциональная группа 1 администратор бюджетных программ 112 программа 001 «Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения) – 18 285 тысяч тенге;»;
функциональная группа 1 администратор бюджетных программ 122 программа 001 «Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения) – 132 750 тысяч тенге;»;
функциональная группа 1 администратор бюджетных программ 123 программа 001 «Услуги по обеспечению деятельности акима города Форт-Шевченко – 22 409 тысяч тенге;»;
функциональная группа 1 администратор бюджетных программ 123 программа 001 «Услуги по обеспечению деятельности акима села Акшукур – 17 049 тысяч тенге;»;
функциональная группа 1 администратор бюджетных программ 123 программа 001 «Услуги по обеспечению деятельности акима села Баутино – 16 627 тысяч тенге;»;
функциональная группа 1 администратор бюджетных программ 123
программа 001 «Услуги по обеспечению деятельности акима села Кызылозен – 13 833 тысяч тенге;»;
функциональная группа 1 администратор бюджетных программ 123 программа 001 «Услуги по обеспечению деятельности акима села Таушык – 16 017 тысяч тенге;»;
функциональная группа 1 администратор бюджетных программ 123 программа 001 «Услуги по обеспечению деятельности акима села Сайын Шапагатова – 12 749 тысяч тенге;»;
функциональная группа 4 администратор бюджетных программ 123 программа 004 «Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения – 42 159 тысяч тенге;»;

4 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 041 бағдарламасы «Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру – 61 928 мың теңге;»;
4 функционалдық топ 464 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 009 бағдарламасы «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету – 88 071 мың теңге;»;
4 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 005 бағдарламасы «Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру – 21 085 мың теңге;»;
4 функционалдық топ 464 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 003 бағдарламасы «Жалпы білім беру – 1 195 706 мың теңге;»;
4 функционалдық топ 464 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 067 бағдарламасы «Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары – 48 496 мың теңге;»;
4 функционалдық топ 466 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 037 бағдарламасы «Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау – 492 202 мың теңге;»;
6 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 003 бағдарламасы «Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек – 3 382 мың теңге;»;
6 функционалдық топ 451 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 005 бағдарламасы «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек – 5 942 мың теңге;»;
6 функционалдық топ 451 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 006 бағдарламасы «Тұрғын үй көмегін көрсету – 950 мың теңге;»;
6 функционалдық топ 451 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 007 бағдарламасы «Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек – 98 454 мың теңге;»;
6 функционалдық топ 451 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 010 бағдарламасы «Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету – 817 мың теңге;»;
6 функционалдық топ 451 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 014 бағдарламасы «Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету – 1 368 мың теңге;»;
6 функционалдық топ 451 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 016 бағдарламасы «18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар – 1 684 мың теңге;»;
6 функционалдық топ 451 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 017 бағдарламасы «Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету – 1 754 мың теңге;»;
6 функционалдық топ 451 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 011 бағдарламасы «Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу – 1 077 мың теңге;»;

функциональная группа 4 администратор бюджетных программ 123 программа 041 «Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 61 928 тысяч тенге;»;
функциональная группа 4 администратор бюджетных программ 464 программа 009 «Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения – 88 071 тысяч тенге;»;
функциональная группа 4 администратор бюджетных программ 123 программа 005 «Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности – 21 085 тысяч тенге;»;
функциоанльная группа 4 администратор бюджетных программ 464 программа 003 «Общеобразовательное обучение – 1 195 706 тысяч тенге;»;
функциональная группа 4 администратор бюджетных программ 464 программа 067 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 48 496 тысяч тенге;»;
функциональная группа 4 администратор бюджетных программ 466 программа 037 «Строительство и реконструкция объектов образования – 492 202 тысяч тенге;»;
функциональная группа 6 администратор бюджетных программ 123 программа 003 «Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому – 3 382 тысяч тенге;»;
функциональная группа 6 администратор бюджетных программ 451 программа 005 «Государственная адресная социальная помощь – 5 942 тысяч тенге;»;
функциональная группа 6 администратор бюджетных программ 451 программа 006 «Оказание жилищной помощи – 950 тысяч тенге;»;
функциональная группа 6 администратор бюджетных программ 451 программа 007 «Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов – 98 454 тысяч тенге;»;
функциональная группа 6 администратор бюджетных программ 451 программа 010 «Материальное обеспечение детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся на дому – 817 тысяч тенге;»;
функциональная группа 6 администратор бюджетных программ 451 программа 014 «Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому – 1 368 тысяч тенге;»;
функциональная группа 6 администратор бюджетных программ 451 программа 016 «Государственные пособия на детей до 18 лет – 1 684 тысяч тенге;»;
функциональная группа 6 администратор бюджетных программ 451 программа 017 «Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида – 1 754 тысяч тенге;»;
функциональная группа 6 администратор бюджетных программ 451 программа 011 «Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат – 1 077 тысяч тенге;»;

7 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 008 бағдарламасы «Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру – 34 308 мың теңге;»;
7 функционалдық топ 458 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 015 бағдарламасы «Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру – 92 749 мың теңге;»;
8 функционалдық топ 478 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 032 бағдарламасы «Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары – 2 685 мың теңге;»;
13 функционалдық топ 458 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 067 бағдарламасы «Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары – 146 552 мың теңге;».
2. «Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (А.Ізбен) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (А.Шарипов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                        М.Шыракбай
Аудандық мәслихат хатшысы:              А.Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
басшысы:
Ж.Төлеген
27 қазан 2014 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2014 жылғы 27 қазандағы

функциональная группа 7 администратор бюджетных программ 123 программа 008 «Освещение улиц населенных пунктов – 34 308 тысяч тенге;»;
функциональная группа 7 администратор бюджетных программ 458 программа 015 «Освещение улиц в населенных – 92 749 тысяч тенге;»;
функциональная группа 8 администратор бюджетных программ 478 программа 032 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 2 685 тысяч тенге;»;
функциональная группа 13 администратор бюджетных программ 458 программа 067 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 146 552 тысяч тенге;».
2. Государственному учреждению «Аппарат Тупкараганского районного маслихата» (А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой информации и размещения в информационно – правовой системе «Әділет» республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан».
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджета (А.Шарипов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии:                    М.Шыракбай
Секретарь районного маслихата:          А.Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного учреждения
«Тупкараганский районный отдел экономики
и финансов»
Ж.Толеген
27 октября 2014 года
ПРИЛОЖЕНИЕ
к решению Тупкараганского

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
157 238
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15 337
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 227
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 267
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
950
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
97 483
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
807
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 368
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 734
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 754
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды және жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 129
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 142
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 040
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
94
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
94
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
1 706 557
123
Ақшұқыр ауылы әкімінің аппараты
2 695
027
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2 695
123
Таушық ауылы әкімінің аппараты
3 241
027
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3 241
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
54
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
379
026
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
379
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
871 996
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
178 807
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
157 238
002
Программа занятости
15 337
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 227
005
Государственная адресная социальная помощь
6 267
006
Оказание жилищной помощи
950
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
97 483
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
807
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 368
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 734
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 754
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 129
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 142
021
Капитальные расходы государственного органа
5 040
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
94
050
Реализация Плана мероприятии по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
94
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 706 557
123
Аппарат акима села Акшукур
2 695
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте " Занятость- 2020"
2 695
123
Аппарат акима села Таушык
3 241
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте"Занятость - 2020"
3 241
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
54
464
Отдел образования района (города областного значения)
379
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятость- 2020"
379
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
871 996
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
178 807
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

3 902
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 353
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
25 731
006
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
4 113
007
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
21 618
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)дене шынықтыру және спорт бөлімі
14 219
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 220
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 999
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
31 055
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 800
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 300
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 685
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
66 298
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 013
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
9 013
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
28 621
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 109
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
5 000
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
10 512
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 748
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 547
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
201
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17 916
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
17 916
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 059
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 059
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

3 902
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 353
478
Отдел внутренней политики,культуры и развития языков района (города областного значения)
25 731
006
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
4 113
007
Функционирование районных (городских) библиотек
21 618
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
14 219
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
11 220
004
Капитальные расходы государственного органа
2 999
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
31 055
001
Услуги по реализаций государственной политики на местном уровне в области информаций, укрепление государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
15 800
003
Капитальные расходы государственного органа
270
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 300
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 685
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
66 298
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 013
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 013
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
28 621
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11 109
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
5 000
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
10 512
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 748
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 547
007
Капитальные расходы государственного органа
201
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17 916
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17 916
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 059
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 059
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)