Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/119 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 қарашадағы № 26/179 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада № 2539 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және «2014–2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 20/297 шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2522 болып тіркелген), Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/119 «2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2331 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 қаңтарда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014–2016 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 475 346 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 387 228 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 241 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 88 806 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 987 071 мың теңге;
2 ) шығындар – 5 559 748 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 658 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 112 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 454 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 92 060 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92 060 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 8 334 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 454 мың теңге.».
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде белгіленсін:
1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы – 72,8 пайыз;
5) Әлеуметтік салық – 72,7 пайыз.».

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17/119 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 25 ноября 2014 года № 26/179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 28 ноября 2014 года № 2539.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 19 ноября 2014 года № 20/297 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014–2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2522), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года  № 17/119«О районном бюджете на 2014–2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2331, опубликовано в информационно–правовой системе «Әділет» от 15 января 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014–2016 годы согласно приложению, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 475 346 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 387 228 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 241 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 88 806 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 987 071 тысяч тенге;
2) затраты – 5 559 748 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 658 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 112 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 454 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 92 060 тысяч тенге;
6) финансирование дифицита (использование профицита) бюджет 92 060 тысяч тенге, том числе:
поступление займов – 8 334 тысяч тенге;
погашение займов – 3 454 тысяч тенге.».
пункт 2 изложить в новой редакции:
«2. Установить на 2014 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 72,8 процента;
5) социальный налог – 72,7 процента.».

2. «Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (А.Ізбен) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (А.Шарипов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                        О.Абдрахманов
Аудандық мәслихат
хатшысы:                               А.Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы:
Ж.Төлеген
25 қараша 2014 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2014 жылғы 25 қарашадағы

2. Государственному учреждению «Аппарат Тупкараганского районного маслихата» (А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой информации и размещения в информационно – правовой системе «Әділет» республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан».
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджета (А.Шарипов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии:                    О.Абдрахманов
Секретарь районного
маслихата                               А.Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Тупкараганский районный
отдел экономики и финансов»
Ж.Толеген
25 ноября 2014 года
ПРИЛОЖЕНИЕ
к решению Тупкараганского

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
153 938
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15 337
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 227
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 967
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
350
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
97 483
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
807
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 368
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 734
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 754
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды және жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 729
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 142
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 040
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
94
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
94
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
1 712 359
123
Ақшұқыр ауылы әкімінің аппараты
2 626
027
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2 626
123
Таушық ауылы әкімінің аппараты
3 241
027
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3 241
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
379
026
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
379
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
857 880
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
178 807
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
153 938
002
Программа занятости
15 337
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 227
005
Государственная адресная социальная помощь
2 967
006
Оказание жилищной помощи
350
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
97 483
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
807
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 368
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 734
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 754
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 729
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 142
021
Капитальные расходы государственного органа
5 040
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
94
050
Реализация Плана мероприятии по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
94
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 712 359
123
Аппарат акима села Акшукур
2 626
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте " Занятость- 2020"
2 626
123
Аппарат акима села Таушык
3 241
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте"Занятость - 2020"
3 241
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
379
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятость- 2020"
379
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
857 880
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
178 807
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры