Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/187 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Мұнайлы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 28/284 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда № 2553 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106,109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/187 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2336 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтарда № 4 (381) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014 жылға арналған аудандық бюджет 1- қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 520 234 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 584 228   мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 380 249 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 520 625 мың теңге;
2) шығындар – 9 690 225 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 330 190 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 372 918 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 728 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 500 181 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 500 181 мың теңге.».
6-тармақ алынып тасталсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2013 года № 17/187 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2014 года № 28/284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 18 декабря 2014 года № 2553.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2013 года  № 17/187 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2336, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 31 января 2014 года № 4 (381)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 9 520 234 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 584 228 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 35 132 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 380 249 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 520 625 тысяч тенге;
2) затраты – 9 690 225 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 330 190 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 372 918 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 728 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 500 181 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 500 181 тысяч тенге.».
пункт 6 исключить.
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Қ. Оңдабаев).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б.Курбанов
Аудандық мәслихат хатшысы               Б.Назар
КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Сұңғат
12 желтоқсан 2014 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 28/284 шешіміне қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішкі сын Атауы Сомасы, мың тенге
1
2
3

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комиссии К. Ондабаев).
3. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе «Әділет» после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     Б.Курбанов
Секретарь районного маслихата           Б.Назар
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
Ш. Сұңғат
12 декабря 2014 года
Приложение
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 12 декабря 2014 года №28/284
Районный бюджет на 2014 год
Кат. Кл. Подк. Наименование Сумма,тыс. тенге
1
2
3
1

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
329 843
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 670
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
44 112
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 101
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 582
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
662
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
175 907
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 538
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 167
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
17 890
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 671
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8 470
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 073
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
384
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
384
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 878 346
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
303
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
303
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 361 100
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
49 311
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
364 795
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
614 036
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
3 480
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
329 478
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80 139
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
19 934
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
329 843
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 670
002
Программа занятости
44 112
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 101
005
Государственная адресная социальная помощь
12 582
006
Оказание жилищной помощи
662
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
175 907
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 538
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 167
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 890
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 671
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8 470
021
Капитальные расходы государственного органа
6 073
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
384
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
384
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 878 346
464
Отдел образования района (города областного значения)
303
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
303
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 361 100
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
49 311
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
364 795
005
Развитие коммунального хозяйства
614 036
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
3 480
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
329 478
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80 139
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
19 934
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020