2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Мұнайлы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 28/294 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 2584 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихаттың «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 (нормативтік құқықтық кесім мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2567 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015 жылға арналған аудандық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 093 556 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 157 302 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 795 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 212 402 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 696 057 мың теңге;
2) шығындар – 10 106 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 262 643 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 330 003 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 360 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 275 091 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275 091 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.12.2015 № 39/421(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2015 жылғы аудан бюджетінің кірістер нормативтері мынадай көлемде бекітілсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық - 100 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 30/322(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.07.2015 № 33/345(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.10.2015 № 38/414(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.12.2015 № 39/421(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение маслихата Мунайлинского района от 24 декабря 2014 года № 28/294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 14 января 2014 года № 2584
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2567) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 10 093 556 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 157 302 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 795 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 212 402 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 696 057 тысяч тенге;
2) затраты – 10 106 004 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 262 643 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 330 003 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 360 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 275 091 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 275 091 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2015 № 39/421(вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить на 2015 год нормативы доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процента;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов.
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
Сноска. Пункт 2 c изменениями, внесенными решениями Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 31.03.2015 № 30/322(вводится в действие с 01.01.2015); от 03.07.2015 № 33/345(вводится в действие с 01.01.2015); от 28.10.2015 № 38/414(вводится в действие с 01.01.2015); от 11.12.2015 № 39/421(вводится в действие с 01.01.2015)..

3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген 690 317,6 мың теңге көлемінде субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.12.2015 № 39/421(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2015 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден аудандық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер, даму нысаналы трансферттері мен бюджеттік кредит бөлінгендігі ескерілсін, оның қолдану реті аудан әкімдігінің қаулысына сәйкес анықталады:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру;
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы аясында еңбекақыны ішінара субсидиялау;
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы аясында Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету;
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы аясындағы жастар практикасы;
жұмыспен қамту жол картасы 2020 Бағдарламасы аясында мамандардың кәсіби біліктілігін арттыру;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу;
жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік мекеменің мемлекеттік қызметкерлері болып табылмайтын қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме ақы төлеу;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялау;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 30/322(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Құқық беруге:
5.1. Өмірлік қиын жағдай туындаған кездегі әлеуметтік көмек:
5.1.1. Табысы есептелмей өмірлік қиын жағдай туындаған кездегі әлеуметтік көмек:
жылына бір рет:
сұрапыл апат немесе өрттің салдарынан азаматқа (отбасыға) немесе оның мүлігіне зиян келтіру - 50 (елу) айлық есептік көрсеткіштен артық емес;
мемлекеттік жәрдемақы немесе зейнетақы алмайтын науқастарда келесі әлеуметтік мәні бар аурулардың болуы: онкологиялық ауруларға, мамандандырылған және туберкулезге қарсы медициналық ұйымдардан шығарылған, иммун тапшылығы вирусымен жұқтырылған – 25 (жиырма бес) айлық есептік көрсеткіштен артық емес;

3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 690 317,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2015 № 39/421 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты, трансферты на развитие и бюджетные кредиты из республиканского и областного бюджета, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата района:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
частичное субсидирование заработной платы в рамках Программы занятости 2020;
обеспечение деятельности центров занятости населения в рамках Программы занятости 2020;
молодежная практика в рамках Программы занятости 2020;
повышение профессиональной квалификации кадров в рамках Программы дорожной карты занятости 2020;
государственная адресная социальная помощь;
государственные пособия детям до 18 лет;
реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;
проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы Великой Отечественной войны;
выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных казенных предприятий финансируемых из местных бюджетов, а также работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими;
строительство и реконструкция объектов образования;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 31.03.2015 № 30/322 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Предоставить право:
5.1. Социальная помощь при наступлении трудной жизненной ситуации:
5.1.1. Социальная помощь при наступлении трудной жизненной ситуации без учета дохода:
один раз в год:
причинение ущерба гражданину (семье) либо его имуществу вследствие стихийного бедствия или пожара - не более 50 (пятьдесять) месячных расчетных показателей;
наличие следующих социально-значимых заболеваний у больных не получающие государственные пенсии или пособия: онкологические заболевания, выписанные из специализированной и противотуберкулезной медицинских организации, заразившихся вирусом иммунодефицита - не более 25 (двадцать пять) месячных расчетных показателей;

5.1.2. Өмірлік қиын жағдай туындаған кездегі табысы есептелетін әлеуметтік көмек:
жылына бір рет:
«Арнаулы әлеуметтік қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы Заңының 6 бабында қарастырылған негіздеме бойынша тұлғалар (отбасылар), отбасы мүшелерінің біреуінің қайтыс болуына байланысты, емделуге мұқтаж басқа да тұлғалар (отбасылар) тұрмыстық қажеттіліктерге, дәрі-дәрмектер, мектепке керек-жарақтарын алуға - 40 (қырық) айлық есептік көрсеткіштен артық емес;
жыл сайын оқу орындарында көрсетілетін білім беру қызметінің баға мөлшері және тамақтануға және тұруға кететін шығындарды ішінара өтейтін ай сайынғы 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік төлемдер:
- мүгедек студенттер;
- тұл жетім студенттер, балалар үйінің, балалар ауылының тәрбиеленушілері;
- келесі отбасыдан шыққан студенттер: егер ата-анасының біреуі немесе екеуі де мүгедек болуы, жасы бойынша ата-анасының екеуі де зейнеткер болуы, ата-анасының біреуі қайтыс болуы;
- көп балалы отбасынан шыққан студенттер, бірге тұратын төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары, оның ішінде орта, техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарда, жоғары оқу орындарында күндізгі оқу нысанында оқитын балалары бар көп балалы отбасылар, балалары кәмелет жасқа толғаннан кейін олар оқу орнын бітіретін уақытқа дейін (бірақ әрі дегенде жиырма үш жасқа жеткенге дейін).
5.2.1. «Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттік жәрдемақы туралы» 1999 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес арнаулы мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар:
22 наурыз - Наурыз мерекесіне берілетін әлеуметтік көмек:
«Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған көп балалы аналар, бұрынғы КСР Одағының «Ардақты Ана», «Ана даңқы» (1, 2 дәрежесі) ордендерімен марапатталған көп балалы аналарға – 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
барлық топтағы мүгедектерге, 16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтағы мүгедек балалар және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
1986 жыл 26 сәуір - Чернобыль АЭС-дағы апат күніне берілетін әлеуметтік көмек:
Чернобыль АЭС-дағы апаттың зардаптарын жою салдарынан мүгедек болған тұлғаларға – 60 (алпыс) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
1986–1987 жылдардағы Чернобыль АЭС-дағы апаттың зардаптарын жоюға қатысушыларға - 50 (елу) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
1988–1989 жылдардағы Чернобыль АЭС-дағы апаттың зардаптарын жоюға қатысушыларға - 20 (жиырма) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
1 мамыр - Қазақстан халқының бірлігі мерекесіне берілетін әлеуметтік көмек:

5.1.2. Социальная помощь при наступлении трудной жизненной ситуации с учетом дохода:
один раз в год:
лица (семьи) по основаниям предусмотренных статьей 6 Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года «О специальных социальных услугах», другие лица (семьи) нуждающиеся в лечении, в связи со смертью одного из членов семьи, на бытовые нужды, на приобретение медикаментов, школьных принадлежностей - не более 40 (сорок) месячных расчетных показателей;
ежегодные размеры стоимости образовательных услуг, предоставляемых учебным заведением и ежемесячные социальные выплаты, частично покрывающие затраты на питание и проживание в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей:
- студенты инвалиды;
- студенты круглые сироты воспитанники детских домов, детской деревни;
- студенты из следующих семей: если один или оба родителя инвалиды, оба родителя пенсионеры по возрасту, смерть одного из родителей;
студенты из многодетных семей, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, в том числе детей, обучающихся по очной форме обучения в организациях среднего, технического и профессионального, после-среднего образования, высших учебных заведениях, после достижения ими совершеннолетия до времени окончания ими учебных заведений (но не более чем до достижения двадцатитрехлетнего возраста);
5.2. Единовременная социальная помощь к памятным датам и праздничным дням:
5.2.1. Получатели специального государственного социального пособия в соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года «О специальном государственном пособии в Республике Казахстан»:
Социальная помощь предоставляемая к Празднику Наурыз - 22 марта:
многодетные матери, награжденные подвесками «Алтын алка», «Кумис алка, награжденные орденами «Мать героиня», «Материнская слава» (1, 2 степени) - в размере 2 (два) месячных расчетных показателей;
инвалидам всех групп, дети-инвалиды с 16 до 18 лет всех групп и дети-инвалиды до 16 лет – в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей;
Социальная помощь предоставляемая к 26 апрелю 1986 года к дню аварии на Чернобыльской АЭС:
лицам, ставшие инвалидами вследствие ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС – в размере 60 (шестьдесят) месячных расчетных показателей;
участникам ликвидации последствии аварии на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах – в размере 50 (пятьдесят) месячных расчетных показателей;
участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах – в размере 20 (двадцать) месячных расчетных показателей;
Социальная помощь предоставляемая к Празднику Единства народа Казахстана – 1 мая:

5.2.2. «Қазақстан Республикасында арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар туралы» 1999 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес арнаулы мемлекеттік жәрдемақы алмайтын тұлғалар санаты
1 қазан - Халықаралық қарттар күні мерекесі құрметіне берілетін әлеуметтік көмек:
Жасы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар және 70 жастан асқан зейнеткерлерге - 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
30 тамыз - Қазақстан Республикасының Конституция күні мерекесі құрметіне берілетін әлеуметтік көмек:
1991 жылға дейін Маңғыстау облысы алдында сіңірген ерекше еңбегі үшін дербес зейнетақы тағайындалған тұлғаларға – 36 (отыз алты) айлық есептік көрсеткіш көлемінде.
5.3. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға бюджет қаражаты есебінен 12 100 теңге көлемінде әлеуметтік көмек.
5.4. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметкерлеріне, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгіленбесе, бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 30/322(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Алынып тасталды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 28.10.2015 № 38/414(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
8. 5-қосымшаға сәйкес аудандық бюджетті атқару барысында секвестрге жатпайтын 2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
9. 6-қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған әрбір ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

5.2.2. Категория лиц, не получающих специального государственного пособия в соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года «О специальном государственном пособии в Республике Казахстан»:
Социальная помощь ко Всемирному дню пожилых людей – 1 октября:
пенсионеры по возрасту старше 70 лет и получатели социального государственного пособия по возрасту в размере 2 (два) месячных расчетных показателей;
Социальная помощь к Дню Конституций Республики Казахстан – 30 августа:
лица, которым была назначена персональная пенсия за особые заслуги перед Мангистауской областью до 1991 года в размере 36 (тридцать шесть) месячных расчетных показателей.
5.3. Социальная помощь в размере 12 100 тенге на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, за счет бюджетных средств.
5.4. Гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 5 - изменениями, внесенными решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 31.03.2015 № 30/322(вводится в действие с 01.01.2015).
6. Исключен решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 28.10.2015 № 38/414(вводится в действие с 01.01.2015).
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2015 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ на 2015 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета согласно приложению 5.
9. Утвердить перечень бюджетных программ на 2015 год каждого села, сельского округа согласно приложению 6.

10. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Қ. Оңдабаев).
11. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).
12. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б.Курбанов
Аудандық мәслихат хатшысы               Б.Назар
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Сұңғат
24 желтоқсан 2014 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 28/294 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет

10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Қ. Оңдабаев).
11. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе «Әділет» после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).
12. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                     Б.Курбанов
Секретарь районного маслихата           Б.Назар
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
Ш. Сұңғат
24 декабря 2014 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 24 декабря 2014 года № 28/294
Районный бюджет на 2015 год

90 928
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
90 928
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
134 512
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12 450
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
122 062
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
184 004
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
35 370
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
148 634
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
232 091
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
65 016
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
167 075
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
45 994
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 069
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
42 925
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
44 558
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
44 558
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 666 295
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 604
003
Жалпы білім беру
3 162 633
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
137 795
006
Балаларға қосымша білім беру
129 223
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 286
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
29 809
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 950
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 471
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан Республикасының азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

90 928
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
90 928
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
134 512
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
12 450
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
122 062
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
184 004
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
35 370
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
148 634
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
232 091
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
65 016
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
167 075
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
45 994
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
3 069
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
42 925
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
44 558
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
44 558
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 666 295
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 604
003
Общеобразовательное обучение
3 162 633
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
137 795
006
Дополнительное образование для детей
129 223
007
Проведени е школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 286
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
29 809
012
Капитальные расходы государствен ного органа
1 950
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшего без попечения родителей
16 471
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 294
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 014
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4 280
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 971
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 971
02
Қорғаныс
14 437
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 437
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
14 437
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 881
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 881
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 881
04
Білім беру
5 339 437
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27 363
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
27 363
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 858
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7 858
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 680
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
29 680
Даулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 770
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 770
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27 692
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
27 692
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 787 593
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 294
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 014
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4 280
02
Оборона
14 437
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 437
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 437
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 881
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 881
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 881
04
Образование
5 339 437
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 363
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
27 363
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 858
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
7 858
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 680
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
29 680
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 770
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
4 770
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 692
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
27 692
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 787 593
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

25 023
003
Жалпы білім беру
3 421 588
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
136 745
006
Балаларға қосымша білім беру
155 482
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4 925
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
22 773
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19 148
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 909
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
90 169,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
90 169,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 364 312
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 364 312
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
484 635
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 679
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 679
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
772
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
772
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
482 184
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 599
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
54 804
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34 063
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 690
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 140
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
301 869
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 708
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 456
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
21 951
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

25 023
003
Общеобразовательное обучение
3 421 588
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
136 745
006
Дополнительное образование для детей
155 482
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 925
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
22 773
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19 148
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 909
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
90 169,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
90 169,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 364 312
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 364 312
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
484 635
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 679
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 679
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
772
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
772
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
482 184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 599
002
Программа занятости
54 804
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34 063
005
Государственная адресная социальная помощь
15 690
006
Оказание жилищной помощи
2 140
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
301 869
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 708
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 456
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 951
016
Государственные пособия на детей до 18 лет

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
077
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
077
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 28/294 шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функ ционалдық топ
Әкімшілік
Бағ дар лама
Атауы
04
Білім беру

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
467
Отдел строительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Приложение 5
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 24 декабря 2014 года № 28/294
Перечень бюджетных программ на 2015 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета
Фгр.
Адм.
Пр.
Наименование
04
Образование

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 28/294 шешіміне 6 қосымша
2015 жылға арналған әрбір ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 6 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 28.10.2015 № 38/414(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функ ционалдық топ Әкімшілік Бағ дар лама Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер көрсету
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 24 декабря 2014 года № 28/294
Перечень бюджетных программ на 2015 год каждого аула (села), аульного (сельского) округа
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 28.10.2015 № 38/414(вводится в действие с 01.01.2015).
Фгр. Адм. Пр. Наименование
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
13
Өзгелер
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13
Прочие
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»