Облыс әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 3 және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 452 "Жер учаскелері жеке меншіке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" қаулысы мен шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 4 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 14 наурыздағы № 260 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 4630 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 3 және Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 452 "Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3792 тіркелген, 2012 жылғы 2 ақпанда "Костанайские новости" газетінде және 2012 жылғы 2 наурызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
әкімдіктің көрсетілген қаулысы мен мәслихат шешімінің қосымшасында:
бүкіл мәтін бойынша "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі
___________ Н. Садуақасов
Сессия төрайымы
__________ Т. Булгацевич
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
____________ С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
министрлігі Жер ресурстарын басқару
комитетінің Қостанай облысы бойынша
аумақтық жер инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Т. Төлеубаев

О внесении изменения в постановление акимата области от 8 декабря 2011 года № 3 и решение областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 452 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность"
Постановление акимата Костанайской области от 14 марта 2014 года № 4 и Решение маслихата Костанайской области от 14 марта 2014 года № 260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 апреля 2014 года № 4630
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" и статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 3 и решение Костанайского областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 452 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3792, опубликовано 2 февраля 2012 года в газете "Костанайские новости" и 2 марта 2012 года в газете "Қостанай таңы") следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению акимата и решению маслихата:
внесено изменение в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области
____________ Н. Садуакасов
Председатель сессии
____________ Т. Булгацевич
Секретарь Костанайского областного маслихата
_______________ С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Территориальная
земельная инспекция Комитета
по управлению земельными
ресурсами Министерства
регионального развития Республики
Казахстан по Костанайской области"
____________ Т. Тулеубаев