"Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 176 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 мамырда № 4771 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 307 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 17.07.2015 № 307 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
"Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, алайда "Мұрағат ісі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 183 қаулысын қолданысқа енгізу сәтінен ерте емес.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2014 жылғы 26 сәуірдегі
№ 176 қаулысымен
бекітілген
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың мемлекеттік мұрағаты мен оның филиалдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттiк қызметті көрсетудің нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті беруші;
2) Қостанай облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалы (бұдан әрі – ХҚО) және оның қалалық және аудандық бөлімдері;
3) www.e.gov.kz "электрондық үкiмет" веб-порталы (бұдан әрi – портал) арқылы жүзеге асырылады.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 11.11.2014 № 564 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіде – мұрағаттық анықтамаларды беру;
2) ХҚО-нда – мұрағаттық анықтамаларды беру немесе "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабына сәйкес өтінішті қабылдаудан бас тарту.
3) порталда – мұрағаттық анықтамалардың дайын екені туралы хабарлама.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок"
Постановление акимата Костанайской области от 26 апреля 2014 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 мая 2014 года № 4771. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 17 июля 2015 года № 307
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 17.07.2015 № 307 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача архивных справок".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее введения в действие постановления Правительства Республики Казахстан от 05 марта 2014 № 183 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области архивного дела".
Аким области                               Н. Садуакасов
Утвержден
постановлением акимата
от 26 апреля 2014 года
№ 176
Регламент государственной услуги
"Выдача архивных справок"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача архивных справок" (далее – государственная услуга) оказывается государственным архивом области и его филиалами (далее – услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется:
1) услугодателем;
2) филиалом Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Костанайской области и его отделами в городах и районах (далее – ЦОН);
3) веб-порталом "электронного правительства" www.e.gov.kz (далее – портал).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 11.11.2014 № 564 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги:
1) у услугодателя – выдача архивных справок;
2) в ЦОНе – выдача архивных справок либо отказ в приеме заявления в соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах";
3) на портале – уведомление о готовности архивных справок.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті берушіге өтініш беру барысында мемлекеттік қызмет көрсету бойынша іс-қимылды бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушыдан көрсетілетін қызметті берушімен "Мұрағат ісі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 05 наурыздағы № 183 қаулысымен бекітілген (бұдан әрі - Стандарт) "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген өтініш және құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар топтамасын) қабылдау болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір іс-қимылдың мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкерімен көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қабылдау және арызды тіркеу (15 (он бес) минут). Іс-қимыл нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар топтамасын қабылдағанын растайтын құжатты беру;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасын қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушыға беру (4 (төрт) сағат). Іс-қимыл нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ақпаратты іздестіреді және мұрағаттық анықтамалардың жобасын даярлайды (14 (он төрт) күнтізбелік күн). Іс-қимыл нәтижесі – мұрағаттық анықтамалардың жобасы;
4) мұрағаттық анықтамалар жобасына көрсетілетін қызметті беруші басшысының қолын қоюы (4 (төрт) сағат). Іс-қимыл нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшысының мұрағаттық анықтамалар жобасымен танысуы және оған қол қоюы;
5) көрсетілетін қызметті алушыға мұрағаттық анықтамаларды беру (15 (он бес) минут). Іс-қимыл нәтижесі – мұрағаттық анықтамалардың екінші нұсқасына қол қою.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкердің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
7. Әрбір іс-қимылдың ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы өзара іс-қимылдың реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қабылдайды, өтінішті тіркейді және құжаттар топтамасын қабылдағанын растайтын құжатты көрсетілетін қызметті алушыға береді, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына тапсырады (15 (он бес) минут);

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала действия по оказанию государственной услуги при обращении к услугодателю является принятие услугодателем заявления и документов, указанных в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Выдача архивных справок", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 05 марта 2014 года № 183 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области архивного дела" (далее – Стандарт) (далее – пакет документов), от услугополучателя.
5. Содержание каждого действия, входящего в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) принятие сотрудником услугодателя пакета документов услугополучателя и регистрация заявления (15 (пятнадцать) минут). Результат действия - выдача услугополучателю документа, подтверждающего прием пакета документов;
2) наложение визы руководителя услугодателя и передача ответственному исполнителю услугодателя (4 (четыре) часа). Результат действия – виза руководителя услугодателя;
3) поиск ответственным исполнителем услугодателя информации и подготовка проекта архивных справок (14 (четырнадцать) календарных дней). Результат действия – проект архивных справок;
4) подписание руководителем услугодателя проекта архивных справок (4 (четыре) часа). Результат действия – ознакомление руководителя услугодателя с проектом архивных справок и его подписание;
5) выдача услугополучателю архивных справок (15 (пятнадцать) минут). Результат действия – роспись на втором экземпляре архивных справок.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателей в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководитель услугодателя;
2) сотрудник услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
7. Описание последовательности действий между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждого действия:
1) сотрудник услугодателя принимает пакет документов услугополучателя, регистрирует заявление и выдает услугополучателю документ, подтверждающий прием пакета документов, передает руководителю услугодателя (15 (пятнадцать) минут);

2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қолын қойып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тапсырады (4 (төрт) сағат);
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ақпаратты іздестіреді, мұрағаттық анықтамалардың жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті беруші басшысына береді (күнтізбелік 14 (он төрт) күн);
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мұрағаттық анықтамалар жобасымен танысады, оған қолын қояды және көрсетілетін қызметті берушінің қызметкеріне береді (4 (төрт) сағат);
5) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мұрағаттық анықтамаларды береді (15 (он бес) минут).
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы өзара іс-қимыл реттілігінің блок-схемасы әрбір іс-қимылдың ұзақтығын көрсете отырып, осы Регламенттің 1-қосымшасында ұсынылған.
4. ХҚО және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасасу тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттар топтамасын ХҚО-ның қызметкерімен қабылдау ХҚО жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету бойынша іс-әрекетінің басталуына негіз болып келеді.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір іс-қимылдың мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) ХҚО-ның қызметкері көрсетілетін қызметті алушымен ұсынылған өтініш толтырудың дұрыстығы мен құжаттар топтамасының толықтығын тексереді (5 (бес) минут).
Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, ХҚО-ның қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Өтініш дұрыс және толық толтырылса және құжаттар топтамасы толық ұсынылса ХҚО-ның қызметкері өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді;
2) Егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, ХҚО-ның қызметкері мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының жазбаша келісімін алады (5 (бес) минут);
3) ХҚО-ның қызметкері түпнұсқаларды құжаттардың электрондық көшірмелерімен түпнұсқалығын салыстырып тексереді және көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхатты береді (5 (бес) минут);
4) ХҚО-ның қызметкері құжаттар топтамасын дайындайды және курьерлік немесе басқа өкілетті байланыс арқылы көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (күнтізбелік 1 (бір) күн);

2) руководитель услугодателя накладывает визу и передает ответственному исполнителю услугодателя (4 (четыре) часа);
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет поиск информации, подготовку проекта архивных справок и передает руководителю услугодателя (14 (четырнадцать) календарных дней);
4) руководитель услугодателя знакомится с проектом архивных справок, подписывает его и передает сотруднику услугодателя (4 (четыре) часа);
5) сотрудник услугодателя выдает услугополучателю архивные справки (15 (пятнадцать) минут).
Блок-схема последовательности действий между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждого действия представлена в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с ЦОНом и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
8. Основанием для начала действия по оказанию государственной услуги при обращении в ЦОН является принятие работником ЦОНа пакета документов от услугополучателя.
9. Содержание каждого действия, входящего в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) работник ЦОНа проверяет правильность заполнения заявления и полноту пакета документов, предоставленных услугополучателем (5 (пять) минут).
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, работник ЦОНа отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме, согласно приложению 2 к Стандарту.
При соблюдении правильности и полноты заполнения заявления и предоставления полного пакета документов, работник ЦОНа регистрирует заявление и выдает услугополучателю расписку о приеме соответствующих документов;
2) работник ЦОНа получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан (5 (пять) минут);
3) работник ЦОНа сверяет подлинность оригиналов с воспроизведенными электронными копиями документов и выдает услугополучателю расписку о приеме соответствующих документов (5 (пять) минут);
4) работник ЦОНа подготавливает пакет документов и направляет его услугодателю через курьерскую или иную уполномоченную на это связь (1 (один) календарный день);

4-1) көрсетілетін қызметті беруші мұрағаттық анықтамаларды дайындайды және оларды курьерлік немесе басқа да өкілетті байланыс арқылы ХҚО-на тапсырады (күнтізбелік 13 (он үш) күн);
5) ХҚО қызметкері тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхатта көрсетілген мерзімде көрсетілетін қызметті алушыға мұрағаттық анықтамаларды береді (15 (он бес) минут).
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілген мерзімде мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін алуға жүгінбеген жағдайда, ХҚО оның бір ай бойы сақталуын қамтамасыз етеді, одан кейін оны көрсетілетін қызметті берушіге береді.
Қажет етілмеген мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызметті беруші өтініште көрсетілген мекенжай бойынша көрсетілетін қызметті алушыға почта байланысы арқылы жолдайды.
ХҚО арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуде тартылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы осы Регламенттің 2-қосымшасында ұсынылған.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 08.07.2014 № 323 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
10. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының іс-қимыл тәртібі:
1) көрсетілетін қызметті алушы порталда электрондық-цифрлық қолтаңба (бұдан әрі - ЭЦҚ) арқылы тіркелуін (авторизациялау) жүзеге асырады;
2) көрсетілетін қызметті алушы электрондық мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдау, электронды сауалдың алаңдарын толтыру және Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды тіркеу;
3) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үшін электронды сұранысты куәландыру;
4) көрсетілетін қызметті берушімен электронды сұранысты өңдеу (тексеру, тіркеу);
5) көрсетілетін қызметті алушымен электронды сұраныстың мәртебесі және көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" көрсетілетін мемлекеттік қызметті алу тарихында мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі туралы хабарламаны алу;
6) көрсетілетін қызметті берушімен көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" ЭЦҚ қол қойылған электронды құжаттың нысанында мұрағаттық анықтамаларды жолдау;
7) көрсетілетін қызметті алушымен көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" көрсетілетін мемлекеттік қызметті алу тарихында мұрағаттық анықтамаларды алу;
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы осы Регламенттің 3-қосымшасында ұсынылған.
11. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы Регламентке 4-қосымшада ұсынылған.

4-1) услугодатель подготавливает архивные справки и передает их через курьерскую или иную уполномоченную на это связь в ЦОН (13 (тринадцать) календарных дней);
5) работник ЦОНа в срок, указанный в расписке о приеме соответствующих документов, выдает архивные справки услугополучателю (15 (пятнадцать) минут).
В случаях, когда услугополучатель не обратился за результатом услуги в указанный срок, ЦОН обеспечивает его хранение в течение одного месяца, после чего передает его услугодателю.
Невостребованный готовый результат государственной услуги в течение трех рабочих дней направляется услугополучателю посредством почтовой связи по указанному в заявлении адресу.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через ЦОН представлена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 08.07.2014 № 323 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Порядок действий услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию (авторизацию) на портале посредством электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП);
2) выбор услугополучателем электронной государственной услуги, заполнение полей электронного запроса и прикрепление документов, указанных в пункте 9 Стандарта;
3) удостоверение электронного запроса для оказания электронной государственной услуги посредством ЭЦП услугополучателя;
4) обработка (проверка, регистрация) электронного запроса услугодателем;
5) получение услугополучателем уведомления о статусе электронного запроса и сроке оказания государственной услуги в истории получения государственных услуг "личного кабинета" услугополучателя;
6) направление услугодателем в "личный кабинет" услугополучателя архивных справок в форме электронного документа, подписанного ЭЦП;
7) получение услугополучателем архивных справок в истории получения государственных услуг "личного кабинета" услугополучателя;
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через портал представлена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
11. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги представлен в приложении 4 к настоящему Регламенту.

Ескерту. Регламент 11-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы әкімдігінің 08.07.2014 № 323 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) өзара әрекет кезінде іс-қимылдың блок-схемасы
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
ХҚО арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуде тартылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 08.07.2014 № 323 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуде тартылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
Шартты белгілер:
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды - Қостанай облысы әкімдігінің 08.07.2014 № 323 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шартты белгілер:

Сноска. Регламент дополнен пунктом 11 в соответствии с постановлением акимата Костанайской области от 08.07.2014 № 323 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача архивных справок"
Блок-схема последовательности действий между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждого действия
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача архивных справок"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через ЦОН
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата Костанайской области от 08.07.2014 № 323 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача архивных справок"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через портал
Условные обозначения:
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача архивных справок"
Справочник бизнес-процессов
оказания государственной услуги
"Выдача архивных справок"
Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Костанайской области от 08.07.2014 № 323 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения: