2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 539 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 сәуірде № 4592 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 2743 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 21.10.2014 № 2743 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қыркүйегінен бастап туындаған қатынастарға таратылады).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Қостанай қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1 және 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары М.Ж. Қалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Әкім                                       Ғ. Нұрмұхамбетов
Қостанай қаласы
әкімдігінің 2014 жылғы
6 наурыздағы
№ 539 қаулысына
№ 1 қосымша
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
қаржыландырылатын, 2014 жылға арналған Қостанай
қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке
дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 04.07.2014 № 1628 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 01 сәуірінен бастап туындаған қатынастарға таратылады).
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдар ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Толық күндік
Жарты күндік
Толық күндік
Жарты күндік
Толық күндік
Жарты күндік
Бөбекжай топтар
(3 жасқа дейін)

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 6 марта 2014 года № 539. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2014 года № 4592. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 21 октября 2014 года № 2743
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 21.10.2014 № 2743 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 сентября 2014 года).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Костаная на 2014 год согласно приложениям 1 и 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Калиева М.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 января 2014 года.
Аким                                       Г. Нурмухамбетов
Приложение № 1 к
постановлению акимата
города Костаная от
6 марта 2014 года
№ 539
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях
образования города Костаная на 2014 год, финансируемых
за счет средств республиканского бюджета.
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 04.07.2014 № 1628 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2014 года).
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
ясельные группы
(до 3-х лет)