"2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" әкімдіктің 2014 жылғы 21 қазандағы № 2743 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 3347 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 желтоқсанда № 5266 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 2743 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5161 тіркелді, "Наш Костанай" газетінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 12-қосымшалары осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары М.Ж. Қалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 желтоқсанынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Әкім                                       А. Ахметжанов
Қостанай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 3347 қаулысына
№ 1 қосымша
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
қаржыландырылатын, Қостанай қаласының мектепке
дейінгі білім беру ұйымдарындағы 2014 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру
тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру
және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Толық күндік
Жарты күндік
1
Қостанай қаласы
50
2353
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Толық күндік
Жарты күндік
Толық күндік
Жарты күндік
Бөбекжай топтар (3 жасқа дейін)

О внесении изменений в постановление акимата от 21 октября 2014 года № 2743 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 24 декабря 2014 года № 3347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 декабря 2014 года № 5266
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 21 октября 2014 года № 2743 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5161, опубликовано 4 декабря 2014 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
приложение 12 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Калиева М.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 декабря 2014 года.
Аким                                       А. Ахметжанов
Приложение № 1
к постановлению акимата города Костаная
от 24 декабря 2014 года № 3347
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования города Костаная
на 2014 год, финансируемых за счет средств
республиканского бюджета
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
город Костанай
50
2353
Продолжение таблицы:
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
ясельные группы (до 3-х лет)

Мектепке дейінгі топтар(3 жастан-6 жасқа дейін)
12998
19998
9555
7728
9555
Қостанай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 3347 қаулысына
№ 2 қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын,
Қостанай қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
1
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 1 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 2 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
3
Қостанай қаласы
"Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Қостанай қаласы әкімдігінің № 3 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
4
Қостанай қаласы
"Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Қостанай қаласы әкімдігінің № 4 бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
5
Қостанай қаласы
"Қостанай қаласы әкімдігінің Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 5 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 6 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
7
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 7 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
8
Қостанай қаласы
"Қостанай қаласы әкімдігінің Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 8 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
9
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 9 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
10
Қостанай қаласы
"Қостанай қаласы әкімдігінің Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 11 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
11
Қостанай қаласы
"Қостанай қаласы әкімдігінің Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 12 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
12
Қостанай қаласы
"Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Қостанай қаласы әкімдігінің № 13 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
13
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 14 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
14
Қостанай қаласы
"Қостанай қаласы әкімдігінің Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 15 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
15
Қостанай қаласы
"Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Қостанай қаласы әкімдігінің № 16 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
16
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 27 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
17
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 40 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
18
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 44 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
19
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 51 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 54 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
21
Қостанай қаласы
"Қостанай қаласы әкімдігінің Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 61 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
22
Қостанай қаласы
"Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Қостанай қаласы әкімдігінің № 69 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кестенің жалғасы:
Тәрбиеленушілер саны
Қаржыландырудыңбір тәрбиеленушігежан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Ата-ананыңбір тәрбиеленушіге бір айдағы төлемақымөлшері (теңге)
95

дошкольные группы (от 3-6 лет)
12998
19998
9555
7728
9555
Приложение № 2
к постановлению акимата города Костаная
от 24 декабря 2014 года № 3347
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных
организациях образования города Костаная на 2014 год,
финансируемых за счет местного бюджета
№ п/п
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
1
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 1 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
2
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
3
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 3 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
4
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский-сад № 4 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
5
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 5 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
6
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 6 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
7
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
8
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 8 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
9
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 9 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
10
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 11 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
11
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 12 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
12
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 13 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
13
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 14 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
14
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 15 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
15
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
16
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 27 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
17
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 40 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
18
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 44 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
19
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 51 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
20
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 54 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
21
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 61 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
22
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 69 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
Продолжение таблицы:
Количество воспитанников
Размер подушевого финансирования в расчете на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в расчете на одного воспитанника в месяц (тенге)
95