Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 "Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы № 275 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 мамырда № 4734 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 "Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 4387 тіркелген, 2014 жылғы 7 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14 342 739,7 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 713 042,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 467,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 694 179,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 903 051,7 мың теңге;
2) шығындар – 14 584 350,9 мың теңге;";
4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 65 885,6 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1356-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Нурушев
Қалалық мәслихат хатшысы                   В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ С. Фаткуллина
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________ З. Жигунова
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 "О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 5 мая 2014 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 мая 2014 года № 4734
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 "О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4387, опубликованное 7 января 2014 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1)2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14 342 739,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 713 042,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 32 467,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 694 179,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 903 051,7 тысячи тенге;
2) затраты – 14 584 350,9 тысячи тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 65 885,6 тысячи тенге;";
приложения 1356 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                А. Нурушев
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел финансов"
акимата города Рудного
________________ С. Фаткуллина
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики и
бюджетного планирования" акимата города Рудного
_______________________ З. Жигунова
Приложение 1
к решению маслихата

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13720,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32350,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
47310,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
472126,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
220907,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
220907,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
603415,8
2
Әлеуметтiк көмек
517082,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
517082,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
94805,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5858,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
69445,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100703,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3865,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
122200,3
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
86044,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4743,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
27542,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1877,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
86332,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
84732,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58689,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1002,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1381,5
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
9581,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14079,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1600,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13720,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32350,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
47310,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
472126,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
220907,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
220907,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
603415,8
2
Социальная помощь
517082,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
517082,9
002
Программа занятости
94805,0
005
Государственная адресная социальная помощь
5858,0
006
Оказание жилищной помощи
69445,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100703,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3865,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
122200,3
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
86044,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4743,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27542,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1877,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
86332,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84732,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58689,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1002,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1381,5
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
9581,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14079,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1600,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов