2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 1311 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 тамызда № 5037 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Рудный қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1 және 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары Е.В. Скарединаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі
Б. Ғаязов
Рудный қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 1311 қаулысына
1-қосымша
Республикалық бюджет қаражаттары есебінен
қаржыландырылатын, 2014 жылға арналған Рудный
қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім
беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру
және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 17 июля 2014 года № 1311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 августа 2014 года № 5037
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Рудного на 2014 год согласно приложениям 1 и 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Скаредину Е.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного
Б. Гаязов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Рудного
от 17 июля 2014 года
№ 1311
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования города Рудного
на 2014 год, финансируемых за счет средств
республиканского бюджета

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 24.10.2014 № 1945 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдар
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
1
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 13 балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата города Рудного Костанайской области от 24.10.2014 № 1945 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные организации
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
1
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 13" акимата города Рудного