2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімідігінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 2306 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 5315 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 шілдедегі № 1058 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 24.07.2015 № 1058 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған Рудный қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1 және 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары М.Ә. Досболовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі                            Б. Ғаязов
Рудный қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 2306 қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджет қаражаттары есебінен
қаржыландырылатын, 2015 жылға арналған
Рудный қаласының мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдар
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
1
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 13 балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 5 декабря 2014 года № 2306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 января 2015 года № 5315. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 24 июля 2015 года № 1058
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 24.07.2015 № 1058 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Рудного на 2015 год согласно приложениям 1 и 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Дуспулова М.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Рудного                             Б. Гаязов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Рудного
от 5 декабря 2014 года № 2306
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования города
Рудного на 2015 год, финансируемых за счет
средств республиканского бюджета
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные организации
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
1
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 13" акимата города Рудного

160
2
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 14 балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
154
3
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "Балдәурен" мектепке дейінгі дамыту және тәрбиелеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
4
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 16 балалар балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
40
5
Рудный қаласы
"Рудный қаласы әкімдігінің № 4 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 15 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
7
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 2 Қашар орта "коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
Кестенің жалғасы:
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
1
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 13 балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
24127
2
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 14 балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
21616
3
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "Балдәурен" мектепке дейінгі дамыту және тәрбиелеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
20663
4
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 16 балалар балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
29198
5
Рудный қаласы
"Рудный қаласы әкімдігінің № 4 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8775
6
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 15 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7086
7
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 2 Қашар орта "коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6335
Кестенің жалғасы:
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-
орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-
орталықтар
Сәбилер тобы
Мектепке дейінгі топтар
1
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 13 балалар бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
9500
2
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 14 балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
8500
9500
3
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "Балдәурен" мектепке дейінгі дамыту және тәрбиелеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
9500
4
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 16 балалар балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
9500
5
Рудный қаласы
"Рудный қаласы әкімдігінің № 4 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8500
6
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 15 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8500
7
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 2 Қашар орта "коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8500
Рудный қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 2306 қаулысына 2-қосымша
Жергілікті бюджет қаражаттары есебінен
қаржыландырылатын, 2015 жылға арналған
Рудный қаласының мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен
оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдар
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
1
Рудный қаласы
Рудный қаласы әкімдігінің "№ 1 балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

160
2
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 14" акимата города Рудного
154
3
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольный центр развития и воспитания "Балдәурен" акимата города Рудного
100
4
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 16" акимата города Рудного
40
5
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 4 акимата города Рудного"
25
6
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 15 акимата города Рудного"
25
7
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Качарская средняя школа № 2" акимата города Рудного
50
Продолжение таблицы:
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Дошкольные организации
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
1
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 13" акимата города Рудного
24127
2
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 14" акимата города Рудного
21616
3
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольный центр развития и воспитания "Балдәурен" акимата города Рудного
20663
4
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 16" акимата города Рудного
29198
5
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 4 акимата города Рудного"
8775
6
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 15 акимата города Рудного"
7086
7
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Качарская средняя школа № 2" акимата города Рудного
6335
Продолжение таблицы:
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные организации
Мини-
центр с полным днем пребывания при школе
Мини-
центр с неполным днем пребывания при школе
Ясельные группы
Дошкольные группы
1
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 13" акимата города Рудного
9500
2
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 14" акимата города Рудного
8500
9500
3
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольный центр развития и воспитания "Балдәурен" акимата города Рудного
9500
4
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 16" акимата города Рудного
9500
5
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 4 акимата города Рудного"
8500
6
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 15 акимата города Рудного"
8500
7
Город Рудный
Коммунальное государственное учреждение "Качарская средняя школа № 2" акимата города Рудного
8500
Приложение 2
к постановлению акимата
города Рудного
от 5 декабря 2014 года № 2306
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской
платы в дошкольных организациях образования
города Рудного на 2015 год, финансируемых
за счет средств местного бюджета
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные организации
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
1
Город Рудный
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 1" акимата города Рудного