2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 503 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 желтоқсанда № 5267 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 720-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2015 жылы қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін ең төменгі айлық жалақының 1,7 мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы төлеуге, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты төлеуге және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарға, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.

Об организации общественных работ в 2015 году
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 5 декабря 2014 года № 503. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 декабря 2014 года № 5267
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах в 2015 году.
2. Оплату труда для безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере 1,7 минимальной месячной заработной платы.
3. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.

4. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы "Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау әкімнің орынбасарлары Е.О. Теменовке, Е.Ж. Маметековке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң және 2015 жылдың 01 қаңтарына қатысты қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласының әкімі                    Ғ. Бекмұхамедов
Әкімдіктің
2014 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 503 қаулысымен бекітілген
2015 жылы қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
көлемдері,
сағатпен
Еңбекақы
төлеу
Жұмыстардың
нақты жағдайлары
1
2
3
4
5
6
1
"Арқа дидары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауда және абаттандыруда көмек

4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Аркалыка" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителей акима Теменова Е.О., Маметекова Е.Ж.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования в течения 10 календарных дней и распространяется по отношении 01 января 2015 года.
Аким города Аркалыка                       Г. Бекмухамедов
Утвержден
постановлением акимата
от 5 декабря 2014 года № 503
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах в 2015 году
Наименование
организации
Виды работ
Объемы
работ,
в часах
Оплата труда
Конкретные
условия работ
1
2
3
4
5
6
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Арка дидары"
Помощь в уборке и благоустройстве территории, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника

1958,4
Ең төменгі жалақының 1,7 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы екі демалыс күнін, бір сағаттан кем емес түскі үзілісті Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес.
2
"Арқалық қаласы дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Жігер" стадионы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауда және абаттандыруда көмек
9792
Ең төменгі жалақының 1,7 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы екі демалыс күнін, бір сағаттан кем емес түскі үзілісті Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес.
3
"Шаруашылық – А" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауда және абаттандыруда көмек
16320
Ең төменгі жалақының 1,7 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы екі демалыс күнін, бір сағаттан кем емес түскі үзілісті Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес.
4
"Іскер-Арқалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауда және абаттандыруда көмек
58752
Ең төменгі жалақының 1,7 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы екі демалыс күнін, бір сағаттан кем емес түскі үзілісті Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес.
5
"Арқалықтың азық-түлік компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауда және абаттандыруда көмек
2448
Ең төменгі жалақының 1,7 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы екі демалыс күнін, бір сағаттан кем емес түскі үзілісті Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес.
6
"Тазарту-Арқалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, аумақты жинауда және абаттандыруда көмек
127296
Ең төменгі жалақының 1,7 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы екі демалыс күнін, бір сағаттан кем емес түскі үзілісті Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес.
7
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Қостанай облысының Арқалық қалалық соты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, құжаттарды өңдеп баптауға көмектесу

1958,4
1,7 минимальных размера заработной планы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Стадион "Жигер" отдела физической культуры и спорта города Аркалыка"
Помощь в уборке и благоустройстве территории, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника
9792
1,7 минимальных размера заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шаруашылык-А"
Помощь в уборке и благоустройстве территории, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника
20160
1,7 минимальных размера заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Іскер-Арқалық"
Помощь в уборке и благоустройстве территории, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника
58752
1,7 минимальных размера заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
5
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аркалыкская продовольствен-
ная компания"
Помощь в уборке и благоустройстве территории, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника
2448
1,7 минимальных размера заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тазарту-
Аркалык"
Помощь в уборке и благоустройстве территории, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника
127296
1,7 минимальных размера заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
7
Государственное учреждение "Аркалыкский городской суд Костанайской области Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарат Верховного Суда Республики Казахстан)"
Помощь в обработке документов, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника

9600
Ең төменгі жалақының 1,7 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы екі демалыс күнін, бір сағаттан кем емес түскі үзілісті Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес.
16
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Қостанай облысы сот актілерін орындау Департаменті" мемлекеттік мекемесі "Арқалық қаласының аумақтық бөлімі" филиалы
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, құжаттарды өңдеп баптауға көмектесу
3840

9600
1,7 минимальных размера заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
16
Филиал "Территориальный отдел города Аркалык" ГУ "Департамента по исполнению судебных актов Костанайской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан"
Помощь в обработке документов, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника
3840