2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі № 323 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 тамызда № 5043 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Лисаков қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1 және 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.К. Жұрқабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қала әкімі                                 М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 323 қаулысына 1-қосымша
2014 жылға арналған Лисаков қаласының
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, республикалық
бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиелену-
шілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-
аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Лисаков қаласы
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Красногор негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын- орталық
19

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 15 июля 2014 года № 323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 августа 2014 года № 5043
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Лисаковска на 2014 год согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Журкабаева М.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 января 2014 года.
Аким города                                М. Жундубаев
Приложение 1
к постановлению акимата
от 15 июля 2014 года № 323
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования города
Лисаковска на 2014 год, финансируемых за
счет средств республиканского бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
город Лисаковск
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государст-
венном учреждении "Красногор-
ская основная школа" отдела образования акимата города Лисаковска
19

15960
7360
Әкімдіктің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 323 қаулысына 2-қосымша
2014 жылға арналған Лисаков қаласының
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жергілікті
бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 21.10.2014 № 486 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
1
Лисаков қаласы
Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Мұрагер»" мектепке дейінгі оқу-тәрбие орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

15960
7360
Приложение 2
к постановлению акимата
от 15 июля 2014 года № 323
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и
родительской платы в дошкольных организациях
образования города Лисаковска на 2014 год,
финансируемых за счет средств местного бюджета
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата города Лисаковска Костанайской области от 21.10.2014 № 486 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 июня 2014 года).
Административно-
территориальное
расположение
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения (район,
город)
Наименование
организации
дошкольного
воспитания и
обучения
Количество
воспитанников
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
1
город Лисаковск
государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольный учебно-
воспитательный центр "Мұрагер" отдела образования акимата города Лисаковска"