Обаған ауылындағы көшенің атауын өзгерту туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда № 5225 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, Обаған ауылын тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастикалық комиссиясының негізінде қорытындысы, Обаған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Обаған ауылдық округіне қарасты Обаған ауылындағы Юбилейная көшесі, С.Г. Амеличкиннің атына өзгертілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Сеитова

О переименовании улицы в селе Убаганское
Решение акима Убаганского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 6 ноября 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2014 года № 5225
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения соответствующей территории села Убаганское, на основании заключения областной ономастической комиссии, аким Убаганского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Юбилейная села Убаганское Убаганского сельского округа на улицу имени Амеличкина С.Г.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Сеитова