Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 65 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 сәуірде № 4542 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 126 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 13.07.2015 № 126 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Әкімдіктің 2013 жылғы 8 қарашадағы №185 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар,ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне №4329 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 желтоқсанда "Аманкелді арайы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Т. Т. Карбозовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           М. Қаласов
КЕЛIСIЛДI:
Амангелді аудандық
мәслихатының хатшысы
__________ Ә. Саматов
Әкімдіктің 2014 жылғы
28 ақпандағы № 65
қаулысына қосымша
Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях за счет средств районного бюджета
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 28 февраля 2014 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 апреля 2014 года № 4542. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 13 июля 2015 года № 126
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 13.07.2015 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях за счет средств районного бюджета согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата от 8 ноября 2013 года №185 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов под №4329, опубликовано 20 декабря 2013 года в районной газете "Аманкелді арайы").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Карбозова Т.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               М. Каласов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Амангельдинского
районного маслихата
______________ А. Саматов
Приложение
к постановлению акимата
от 28 февраля 2014 года № 65
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях за счет средств районного бюджета

1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
2) жұмыспен қамту орталығының басшысы;
3) жұмыспен қамту орталығының маманы.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мектеп директоры;
2) директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары;
3) директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары;
4) директордың ғылыми жұмыстары жөніндегі орынбасары;
5) әлеуметтік педагог;
6) педагог-психолог;
7) қосымша білім беру педагогы;
8) аға тәрбиеші, тәрбиеші;
9) музыкалық жетекші;
10) аға жетекші, жетекші;
11) дене тәрбиесі жөніндегі нұсқаушы;
12) нұсқаушы;
13) аға әдістемеші, әдістемеші;
14) өндірістік оқыту шебері;
15) аға шебер;
16) медициналық бике;
17) емдәм бикесі;
18) кітапханашы;
19) логопед;
20) суретші;
21) мектепке дейінгі мекемелердегі ағылшын және орыс тілдері пәнінің мұғалімдері;
22) көркемдік жетекші;
23) интернат меңгерушісі;
24) алғашқы әскери даярлық жөніндегі оқытушы-ұйымдастырушы;
25) мектептегi барлық мамандықтар бойынша мұғалiмдер;
26) мектепке дейiнгi ұйымның меңгерушiсi;
27) шебер, шеберхана меңгерушісі;
28) кітапхана меңгерушісі;
29) аға вожатый.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) ұйымның басшысы;
2) мәдени ұйымдастырушы;
3) суретші;
4) кітапханашы;
5) бөлім меңгерушісі;
6) әртіс;
7) режиссер;
8) редактор;
9) әдістемеші;
10) әкімші;
11) дирижер;
12) нұсқаушы;
13) әнші;
14) библиограф;
15) көркемдік жетекші;
16) ұйым басшысының орынбасары;
17) хореограф;
18) дыбыс операторы.
4. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) мал дәрiгерi;
2) ветеринарлық фельдшер.

1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу;
2) руководитель центра занятости;
3) специалист центра занятости.
2. Должности специалистов образования:
1) директор школы;
2) заместитель директора по учебной работе;
3) заместитель директора по воспитательной работе;
4) заместитель директора по научной работе;
5) социальный педагог;
6) педагог-психолог;
7) педагог дополнительного образования;
8) старший воспитатель, воспитатель;
9) музыкальный руководитель;
10) старший вожатый, вожатый;
11) инструктор по физической культуре;
12) инструктор;
13) старший методист, методист;
14) мастер производственной учебы;
15) старший мастер;
16) медицинская сестра;
17) диетическая сестра;
18) библиотекарь;
19) логопед;
20) художник;
21) преподователи английского и русского языков в дошкольных учреждениях;
22) художественный руководитель;
23) заведующий интернатом;
24) преподаватель-организатор по начальной военной подготовке;
25) учителя всех специальностей школы;
26) заведующий дошкольной организацией;
27) мастер, заведующий мастерской;
28) заведующий библиотекой;
29) старший вожатый.
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель организации;
2) культорганизатор;
3) художник;
4) библиотекарь;
5) заведующий отделом;
6) артист;
7) режиссер;
8) редактор;
9) методист;
10) администратор;
11) дирижер;
12) инструктор;
13) певец;
14) библиограф;
15) художественный руководитель;
16) заместитель руководителя организации;
17) хореограф;
18) звукооператор.
4. Должности специалистов ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.