Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 192 "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы № 263 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда № 4996 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 192 "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4390 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1832368,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 183113,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6408,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3524,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 1639323,5 мың теңге;
2) шығындар – 1838315,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 20365,7 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 25965,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 5599,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге,
оның ішінде: қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26312,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26312,8 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 2-тармағының алтыншы, тоғызыншы, оныншы азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 168286,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға – 21728,1 мың теңге сомасында, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз етуге – 14317,1 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия
төрайымы                                   Ж. Олжағұлова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________ М. Сакетов
Мәслихаттың
2014 жылғы 6 тамыздағы
№ 263 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 192 шешіміне 1-қосымша
Аманкелді ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I
І. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 192 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 6 августа 2014 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 августа 2014 года № 4996
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 192 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4390, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1832368,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 183113,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6408,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3524,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1639323,5 тысячи тенге;
2) затраты – 1838315,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20365,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25965,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5599,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге,
в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26312,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26312,8 тысяч тенге.
абзац шестой, девятый, десятый пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме – 168286,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме – 21728,1 тысяч тенге, из них:
на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме – 14317,1 тысяч тенге.";
приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Олжагулова Ж.
Секретарь
районного маслихата                        Саматов А.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Амангельдинского района"
___________________ М. Сакетов
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 августа 2014 года № 263
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2013 года № 192
Районный бюджет Амангельдинского района на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы