2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 224 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 тамызда № 5010 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Амангелді ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулыға 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Т. Карбозовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Ж. Таукенов
Әкімдіктің 2014 жылғы
14 шілдедегі № 224 қаулысына
1-қосымша
2014 жылға арналған Амангелді ауданының
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысы, республикалық бюджеттен нысаналы
трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік- аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Шағын орталықтар
Сәбилер тобы
Мектепке дейінгі топ
Толық күндік
Жарты күндік
1
Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жұпар" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Амангелді ауылы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 14 июля 2014 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 августа 2014 года № 5010. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Амангельдинского района на 2014 год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Карбозова Т.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Ж. Таукенов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 14 июля 2014 года
№ 224
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования Амангельдинского
района на 2014 год, финансируемых за счет целевых
трансфертов из республиканского бюджета
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения населенный пункт
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры
ясельные группы
дошкольные группы
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Жупар" отдела образования акимата Амангельдинского района, село Амангельды

100
19010
4000
2
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің А. Нұрманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Байғабыл ауылы
25
12010
3
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Құмкешу ауылы
25
12010
Әкімдіктің 2014 жылғы
14 шілдедегі № 224 қаулысына
2-қосымша
2014 жылға арналған Амангелді ауданының мектепке
дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі
тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы,
жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын
жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік- аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Шағын орталықтар
Сәбилер тобы
Мектепке дейінгі топ
Сәбилер тобы
Мектепке дейінгі топ
1
Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Балдырған" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Амангелді ауылы
60

100
19010
4000
2
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени А.Нурманова отдела образования акимата Амангельдинского района" село Байгабыл
25
12010
3
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кумкешуская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Кумкешу
25
12010
Приложение 2
к постановлению акимата
от 14 июля 2014 года
№ 224
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования Амангельдинского
района на 2014 год, финансируемых за счет средств
местного бюджета
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры
ясельные группы
дошкольные группы
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Балдырган" отдела образования акимата Амангельдинского района, село Амангельды
60

16182
4000
2
Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Қаламқас" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Амангелді ауылы
140
16752
4000
3
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Амангелді жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Амангелді ауылы
50
3658
4
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Амангелді ауылы
50
5328
5
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің эстетикалық бағыттағы Жаңаауыл жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Үрпек ауылы
75
4770
6
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Жасбуын жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Қарасу ауылы
65
1845
7
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Б.Қолдасбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Амангелді ауылы
75
2003
8
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Ә.Боранбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы дейінгі шағын орталық, Амангелді ауылы
50
2513
9
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Амантоғай ауылы
75
3012
10
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің А.Нұрманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Байғабыл ауылы
50
3115
11
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Жалдама жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Жалдама ауылы
25
7008
12
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Бүйректал жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Ақсай ауылы
25
6510
13
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Құмкешу ауылы
35
3957
14
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Тасты жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Тасты ауылы
38
1543
15
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Н.Мейірманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Амангелді ауылы
50

16182
4000
2
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Каламкас" отдела образования акимата Амангельдинского района, село Амангельды
140
16752
4000
3
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Амангельдинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Амангельды
50
3658
4
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени Ы. Алтынсарина отдела образования акимата Амангельдинского района" село Амангельды
50
5328
5
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Жанааульская средняя общеобразовательная школа эстетического направления отдела образования акимата Амангельдинского района" село Урпек
75
4770
6
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Жасбуынская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Карасу
65
1845
7
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени Б. Колдасбаева отдела образования акимата Амангельдинского района" село Амангельды
75
2003
8
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени А. Боранбаева отдела образования акимата Амангельдинского района" село Амангельды
50
2513
9
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Амантогайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Амантогай
75
3012
10
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени А. Нурманова отдела образования акимата Амангельдинского района" село Байгабыл
50
3115
11
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Жалдаминская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Жалдама
25
7008
12
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Буйректальская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Аксай
25
6510
13
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кумкешуская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Кумкешу
35
3957
14
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Тастинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Тасты
38
1543
15
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени Н. Мейирманова отдела образования акимата Амангельдинского района" село Амангельды
50

5282
16
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Н.Крупская атындағы жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Қабырға ауылы
20
2080
17
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Қарынсалды жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Қарынсалды ауылы
15
1322
18
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Рассвет жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Үштоғай ауылы
28
6257
19
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Степняк жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Степняк ауылы
15
1322
20
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің М.Томашин атындағы Чапай жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Қосжан ауылы
6
1322
21
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Ағаштыкөл жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Ағаштыкөл ауылы
15
2322
22
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Нарөлген жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық, Степняк ауылы
5
1412

5282
16
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Основная средняя общеобразовательная школа имени Н. Крупской отдела образования акимата Амангельдинского района" село Кабырга
20
2080
17
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Карынсалдинская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Карынсалды
15
1322
18
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Рассветская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Уштогай
28
6257
19
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Степнякская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Степняк
15
1322
20
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Чапайская начальная общеобразовательная школа имени М. Томашина отдела образования акимата Амангельдинского района" село Косжан
6
1322
21
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Агаштыкольская начальная общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Агаштыколь
15
2322
22
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Наролгенская начальная общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" село Степняк
5
1412