Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 17 ақпандағы № 133 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 ақпанда № 4438 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4378 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 407 700,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 791 378,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 099,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 789, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 605 434,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 480 610,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 19 838,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 28 568, 2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 730,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 92 748,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92 748,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде облыстық бюджеттен 35 691,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-1 және 9-2 тармақтарымен толықтырылсын:
"9-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде білім беру объектілерін салу және қайта жаңартуға 232,6 мың теңге сомасында және мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 6,2 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен трансферттердің толық пайдалануы көзделгені ескерілсін.";
"9-2. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерден 2013 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 34 093,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 122 "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 17 февраля 2014 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 февраля 2014 года № 4438
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы" от 27 декабря 2013 года № 122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номеров 4378, опубликовано от 9 января 2014 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 407 700,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 791 378,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 099,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 789,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 605 434,0 тысячи тенге;
2) затраты – 4 480 610,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 838,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28 568,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 730,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 92 748,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 92 748,8 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 35 691,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 9-1 и 9-2 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено доиспользование трансфертов из областного бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 232,6 тысяч тенге и бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 6,2 тысячи тенге.";
"9-2. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2013 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов в сумме 34 093,4 тысячи тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.