Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы №122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 163 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 сәуірде № 4601 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы №122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4378 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 407 700,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 791 378,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 099,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 789, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 605 434,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 528 923,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 19 838,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 28 568, 2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 730,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 141 061,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141 061,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-3-тармақпен толықтырылсын:
"9-3. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде білім беру объектілерін салу және қайта жаңартуға 48 312,9 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен трансферттердің толық пайдалануы ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 13 және 5- қосымшалары осы шешімнің 1,2 және 3- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы            Б. Қуанышбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Печникова Т.И.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года №122 "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 11 апреля 2014 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 апреля 2014 года № 4601
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы" от 27 декабря 2013 года №122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4378, опубликовано от 9 января 2014 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 407 700,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 791 378,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 099,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 789,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 605 434,0 тысячи тенге;
2) затраты – 4 528 923,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 838,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28 568,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов –8 730,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 141 061,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 141 061,7 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 9-3 следующего содержания:
"9-3. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено доиспользование трансфертов из республиканского бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 48 312,9 тысяч тенге.";
приложения 13 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной сессии           Б. Куанышбаев
Секретарь районного маслихата              А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
______________ Печникова Т.И.
Приложение 1