Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 24 "Қостанай облысы Денисов ауданы Қырым ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкідерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 51 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 шілдеде № 4954 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8-бабының 3-тармағына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 24 "Қостанай облысы Денисов ауданы Қырым ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4552 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі қосымшасында "Крымское" деген сөз "Қырым" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы
М. Суербасов
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы Денисов ауданы
Қырым ауылдық округінің әкімі
________________ Ғ. Шахайдари

О внесении изменения в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 24 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Крымского сельского округа Денисовского района Костанайской области"
Решение маслихата Денисовского района Костанайсксой области от 27 июня 2014 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 июля 2014 года № 4954
В соответствии с пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 24 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Крымского сельского округа Денисовского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4552, опубликовано 25 апреля 2014 года в информационно–правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в приложении к указанному решению на государственном языке слово "Крымское" заменить словом "Қырым".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата
М. Суербасов
Секретарь Денисовского
районного маслихата
А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким Крымского сельского округа
Денисовского района Костанайской области
______________ Г. Шахайдари