Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 93 "Денисов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 72 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 5185 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 326 "Мәслихаттың 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 223 "Қостанай облысының 2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5172 тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 93 "Денисов ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4381 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3048623,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 545097,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4360,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5040, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2494126,4 мың теңге;
2) шығындар – 3055818,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39151,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45641,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6490,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46346,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46346,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-1 -тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшері 2014 жылдың 1 мамырынан бастап 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін ұлғайғаны ескерілсін;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 93 "О бюджете Денисовского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 27 ноября 2014 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2014 года № 5185
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 24 ноября 2014 года № 326 "О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2013 года № 223 "Об областном бюджете Костанайской области на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5172) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 93 "О бюджете Денисовского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4381, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Наше время") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3048623,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 545097,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4360,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5040,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2494126,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3055818,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39151,3 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45641,4 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6490,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46346,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46346,7 тысяч тенге.";
пункт 5-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей;

2014-2015 жылдарға арналған Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбек ақыны арттыруға қамтамасыз етілмеген еңбек ақы қорының орнын толтыруға;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге.".
Көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       В. Бездольный
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
Мәслихаттың
2014 жылғы 27 қарашадағы
№ 72 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 93 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған Денисов
ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер

на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2014 - 2015 годы;
на покрытие необеспеченности фонда оплаты труда на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
на проведение противоэпизоотических мероприятий.".
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        В. Бездольный
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 ноября 2014 года № 72
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 93
Бюджет Денисовского района
на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы