Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 136 "Жангелдин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 193 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қарашада № 5143 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 136 "Жангелдин ауданының 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4380 тіркелген, 2014 жылғы 14 және 21 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2045006,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 181053,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4810,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 7670,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1851473,0 мың теңге;
2) шығындар – 2088382,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17401,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18175,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 774,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -60777,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60777,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Жангелдин ауданының жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві-500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   Қ. Рәш
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Нургазин
Мәслихаттың 2014 жылғы
24 қазандағы № 193
шешіміне қосымша
Мәслихаттың 2013 жылғы
28 желтоқсандағы № 136
шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 136 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 24 октября 2014 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2014 года № 5143
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 136 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4380, опубликовано 14 и 21 января 2014 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2045006,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 181053,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4810,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 7670,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1851473,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2088382,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17401,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 18175,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 774,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -60777,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60777,8 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Джангельдинского района на 2014 год в сумме - 500,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной сессии
Джангельдинского районного
маслихата                                  К. Раш
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
Приложение к решению
маслихата от 24 октября
2014 года № 193
Приложение 1 к решению
маслихата от 28 декабря
2013 года № 136
Районный бюджет Джангельдинского района на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ