Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 136 "Жангелдин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 197 шешімі. Қостанай ауданының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 5184 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 136 "Жангелдин ауданының 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4380 тіркелген, 2014 жылғы 14 және 21 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2025835,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 181053,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4810,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 7670,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1832302,6 мың теңге;
2) шығындар – 2069212,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10407,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 11181,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 774,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -53784,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53784,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 3), 4), 5), 6) және 7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде химия кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға - 6883,0 мың теңге сомасында;
4) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 476,0 мың теңге сомасында.
5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 1374,0 мың теңге сомасында;
6) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 5040,0 мың теңге сомасында;
7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық еңбекақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 50627,9 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 136 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 27 ноября 2014 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2014 года № 5184
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 136 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4380, опубликовано 14 и 21 января 2014 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2025835,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 181053,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4810,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 7670,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1832302,6 тысячи тенге;
2) затраты – 2069212,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10407,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 11181,8 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 774,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53784,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53784,6 тысячи тенге.";
подпункты 3), 4), 5), 6) и 7) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме - 6883,0 тысячи тенге;
4) на реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в сумме – 476,0 тысяч тенге;
5) на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме - 1374,0 тысячи тенге;
6) на выплату государственной пособий на детей до 18 лет в сумме – 5040,0 тысяч тенге;
7) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме - 50627,9 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

"3. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 119,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға - 1713,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 167,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   Қ. Әлібек
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Нургазин
Мәслихаттың 2014 жылғы
27" қарашадағы № 197
шешіміне қосымша
Мәслихаттың 2013 жылғы
28 желтоқсандағы № 136
шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

"3. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в сумме в сумме – 119,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме - 1713,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме - 167,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
сессии Джангельдинского
районного маслихата                        К. Алибек
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
Приложение к решению
маслихата от 27 ноября
2014 года № 197
Приложение 1 к решению
маслихата от 28 декабря
2013 года № 136
Районный бюджет Джангельдинского района на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ