Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 187 "Жітіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 ақпандағы № 196 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда № 4446 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облысы Жітіқара аудандық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 20 ақпандағы № 49 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облысы Жітіқара аудандық мәслихаты аппаратының 20.02.2015 № 49 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына104106-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 187 "Жітіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4382 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 4042045 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47035,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47344,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 309 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – –82740,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82740,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 24584,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-16-26-3-тармақтарымен толықтырылсын:
"6-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттердің қайтарылуы 21496,8 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджетке – 13161,2 мың теңге, облыстық бюджетке – 8335,6 мың теңге сомасында қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.
6-2. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2013 жылы пайдаланылмаған бюджеттік кредитті 392,1 мың теңге сомасында толық пайдалану қарастырылғаны ескерілсін.
6-3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету 0,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 125-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 187 "О бюджете Житикаринского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 19 февраля 2014 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2014 года № 4446. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 20 февраля 2015 года № 49)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 20.02.2015 № 49).
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 187 "О бюджете Житикаринского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4382, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 2), 3), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 4042045 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47035,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47344,1 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 309 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –82740,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82740,1 тысяча тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2014 год в сумме 24584,7 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 6-16-26-3 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 21496,8 тысяч тенге, в том числе возврат в республиканский бюджет – 13161,2 тысячи тенге, в областной бюджет – 8335,6 тысяч тенге.
6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено доиспользование неиспользованного в 2013 году бюджетного кредита для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 392,1 тысяча тенге.
6-3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 0,7 тысяч тенге.";
приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.