Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 187 "Жітіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 242 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 4702 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облысы Жітіқара аудандық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 20 ақпандағы № 49 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облысы Жітіқара аудандық мәслихаты аппаратының 20.02.2015 № 49 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына4-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 187 "Жітіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4382 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4257134,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1382080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50032 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 51648 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2773374,5 мың теңге;
2) шығындар – 4217839,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 75000 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 64468,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) 1244,5 мың теңге – 2014 жылғы 1 мамырдан бастап Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктерге әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін ұлғайтуға.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағындағы:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 43489 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;";
мынадай мазмұндағы 9), 10), 11), 12) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) 14586 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
10) 8467 мың теңге - 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
11) 79534 мың теңге - мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 187 "О бюджете Житикаринского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 апреля 2014 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 мая 2014 года № 4702. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 20 февраля 2015 года № 49)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 20.02.2015 № 49).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 187 "О бюджете Житикаринского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4382, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1)2)4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 4257134,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1382080 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50032 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 51648 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2773374,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4217839,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 75000 тысяч тенге;";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2014 год в сумме 64468,7 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) 1244,5 тысяч тенге – на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей.";
в пункте 6 указанного решения:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) 43489 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;";
дополнить подпунктами 9), 10), 11), 12) следующего содержания:
"9) 14586 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
10) 8467 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
11) 79534 тысячи тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета;

12) 75000 мың теңге - мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы                         М. Жалпаков
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
«КЕЛІСІЛДІ»
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Г. Жидебаева
Мәслихаттың

12) 75000 тысяч тенге – на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        М. Жалпаков
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
Бюджетного планирования акимата
Житикаринского района"
______________ Г. Жидебаева
Приложение 1
к решению маслихата