Қамысты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 105 "2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 маусымдағы № 170 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 шілдеде № 4906 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 - бабы 4- тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қамысты ауданы әкімдігінің "2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру, және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 105 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4633 тіркелген, 2014 жылғы 2 мамырда "Қамысты жаңалықтары-Камыстинские новости" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
осы қаулының 12 қосымшаларына сәйкес жоғарыда көрсетілген қаулыдағы № 12 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғазиз Ғұмарұлы Ахметчинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 мамырдан бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Ж. Бисимбаев
Әкімдіктің
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 170 қаулысына 1 қосымшасы
Әкімдіктің
2014 жылғы 10 сәуірдегі № 105
1 қосымшасымен бекітілген
Қамысты ауданының мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке
дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм
беру тапсырысы, республикалық бюджеттен нысаналы
трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан
басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
1
Қамысты ауданы
Дружба ауылы Дружба орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
21
2
Қамысты ауданы
Жайылма ауылы Жайылма орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
15
3
Қамысты ауданы
Мешітті ауылы Мешітті бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
14
4
Қамысты ауданы
Талдыкөл ауылы Талдыкөл негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
5
Қамысты ауданы
Қарабатыр ауылы "Ақбота" бөбек-жай бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
40
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
1
Қамысты ауданы
Дружба ауылы Дружба орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
11290
2
Қамысты ауданы
Жайылма ауылы Жайылма орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
11290
3
Қамысты ауданы
Мешітті ауылы Мешітті бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
11290
4
Қамысты ауданы
Талдыкөл ауылы Талдыкөл негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
11290
5
Қамысты ауданы
Қарабатыр ауылы "Ақбота" бөбек-жай бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
18832
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Қамысты ауданы
Дружба ауылы Дружба орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
үш жастан - 5220
2
Қамысты ауданы
Жайылма ауылы Жайылма орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
үш жастан - 3588
3
Қамысты ауданы
Мешітті ауылы Мешітті бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
үш жастан - 4500
4
Қамысты ауданы
Талдыкөл ауылы Талдыкөл негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
үш жастан - 4500
5
Қамысты ауданы
Қарабатыр ауылы "Ақбота" бөбек-жай бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
үш жастан - 4203
үш жастан - 5262
Әкімдіктің
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 170 қаулысына 1 қосымшасы
Әкімдіктің
2014 жылғы 10 сәуірдегі № 105
1 қосымшасымен бекітілген
Қамысты ауданының мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке
дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм
беру тапсырысы, жергілікті бюджет қаражаты
есебінен қаржыландырылатын жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
1
Қамысты ауданы
Адай ауылы Адай орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
16
2
Қамысты ауданы
Бестөбе ауылы Бестөбе орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
28
3
Қамысты ауданы
Бестау ауылы Бестау орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
14
4
Қамысты ауданы
Қамысты ауылы № 1 Қамысты орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
21
5
Қамысты ауданы
Қамысты ауылы № 2 Қамысты орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
60
6
Қамысты ауданы
Клочков ауылы Клочков орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
16
7
Қамысты ауданы
Арқа ауылы Арқа орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
8
Қамысты ауданы
Ливанов ауылы Ливанов орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
16
9
Қамысты ауданы
Свободный ауылы Свободный орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
12
10
Қамысты ауданы
Орқаш ауылы Орқаш негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
5
11
Қамысты ауданы
Фрунзе ауылы Фрунзе орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
16
12
Қамысты ауданы
Қамысты ауылы "Айналайын" бөбек-жай бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

О внесении изменений в постановление акимата Камыстинского района от 10 апреля 2014 года № 105 "Об утверждении осударственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 6 июня 2014 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июля 2014 года № 4906
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Камыстинского района от 10 апреля 2014 года № 105 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4633, опубликовано 2 мая 2014 года в газете "Қамысты жаңалықтары-Камыстинские новости") следующие изменения:
приложения 12 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметчина Газиза Гумаровича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 мая 2014 года.
Аким района                                Ж. Бисимбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
от 6 июня 2014 года № 245
Приложением 1
к постановлению акимата
от 10 апреля 2014 года № 105
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской
платы в дошкольных организациях образования
Камыстинского района на 2014 год, финансируемых
за счет целевых трансфертов из республиканского
бюджета
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
1
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Дружбинская средняя школа село Дружба
21
2
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Жайылминская средняя школа село Жайылма
15
3
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Мечетнинская начальная школа село Мечетное
14
4
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Талдыкольская основная школа село Талдыколь
20
5
Камыстинский район
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Акбота" село Карабатыр
40
Продолжение таблицы:
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Дружбинская средняя школа село Дружба
13201
2
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Жайылминская средняя школа село Жайылма
13201
3
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Мечетнинская начальная школа село Мечетное
13201
4
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Талдыкольская основная школа село Талдыколь
13201
5
Камыстинский район
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Акбота" село Карабатыр
20706
Продолжение таблицы:
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Дружбинская средняя школа село Дружба
от трех лет - 5220
2
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Жайылминская средняя школа село Жайылма
от трех лет - 3588
3
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Мечетнинская начальная школа село Мечетное
от трех лет - 4500
4
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Талдыкольская основная школа село Талдыколь
от трех лет - 4500
5
Камыстинский район
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Акбота" село Карабатыр
от трех лет - 4203
от трех лет 5262
Приложение 2
к постановлению акимата
от 6 июня 2014 года № 245
Приложением 2
к постановлению акимата
от 10 апреля 2014 года № 105
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования
Камыстинского района на 2014 год, финансируемых
за счет средств местного бюджета
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
1
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Адаевская средняя школа село Адаевка
16
2
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Бестюбинская средняя школа село Бестобе
28
3
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Бестауская основная школа село Бестау
14
4
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Камыстинская средняя школа № 1 село Камысты
21
5
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Камыстинская средняя школа № 2 село Камысты
60
6
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Клочковская средняя школа село Клочково
16
7
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Краснооктябрьская средняя школа село Арка
40
8
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Ливановская средняя школа село Ливановка
16
9
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Свободнинская средняя школа село Свободный
12
10
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Уркашская основная школа село Уркаш
5
11
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Фрунзенская средняя школа село Фрунзе
16
12
Камыстинский район
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" село Камысты