Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 191 "Қарабалық ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 227 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 4701 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 191 "Қарабалық ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4376 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарабалық ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3458744,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 688821,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4164,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8015,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2757744,6 мың теңге;
2) шығындар – 3465041,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 61371,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 72702,1 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 11331,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -67668,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67668,3 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерінен қаражаттардың түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшері 2014 жылдың 1 мамырынан бастап 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін арттыруға;
2) 18 жасқа дейінгі балаларға 2014 жылға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
3) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге.";
көрсетілген шешімнің мынадай мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылысын:
"9-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттың түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге.";
көрсетілген шешімінің 135-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 191 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29 апреля 2014 года № 227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 мая 2014 года № 4701
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 191 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4376, опубликовано 9 января 2014 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3458744,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 688821,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4164,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8015,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2757744,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3465041,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 61371,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72702,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11331,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -67668,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67668,3 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
1) на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей;
2) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет на 2014 год;
3) на выплату государственной адресной социальной помощи.";
дополнить указанное решение пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета.";
приложения 135 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

29951,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлiмi
29951,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
29951,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15430,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15430,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
7765,0
001
Жергiлiктi деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
7765,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлiмi
7665,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7665,0
12
Көлiк және коммуникация
96070,0
1
Автомобиль көлiгi
96070,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
96070,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
96070,0
13
Басқалар
72567,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
7407,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7407,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7407,0
9
Басқалар
65160,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27023,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
27023,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
7796,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7796,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
30341,0
001
Жергiлiктi деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
8290,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22051,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
-11331,5
Бюджеттік кредиттер
0,0
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
5
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
11331,5
01
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
11331,5
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген, бюджеттік кредиттерді өтеу
11331,5
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
11331,5
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-11331,5
16
Қарыздарды өтеу
11331,5
1
Қарыздарды өтеу
11331,5
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
11331,5
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
11331,5
Мәслихаттың
2014 жылғы 29 сәуірдегі
№ 227 шешіміне 3-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 191 шешіміне 5-қосымша
2014 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық
округтерінің бюджеттік бағдарламаларының
тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бөрлі селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Есенкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Қарабалық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Славен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Смирнов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Станционный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Тоғызақ селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Өрнек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Смирнов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Станционный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру

29951,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
29951,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
29951,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15430,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15430,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7765,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7765,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7665,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7665,0
12
Транспорт и коммуникации
96070,0
1
Автомобильный транспорт
96070,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
96070,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
96070,0
13
Прочие
72567,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7407,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7407,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7407,0
9
Прочие
65160,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27023,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
27023,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7796,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7796,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30341,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8290,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22051,0
III. Чистое бюджетное кредитование
-11331,5
Бюджетные кредиты
0,0
Класс
Сумма, тысяч тенге
Подкласс
Наименование
5
Погашение бюджетных кредитов
11331,5
01
Погашение бюджетных кредитов
11331,5
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
11331,5
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
11331,5
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-11331,5
16
Погашение займов
11331,5
1
Погашение займов
11331,5
452
Отдел финансов района (города областного значения)
11331,5
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
11331,5
Приложение 3
к решению маслихата
от 29 апреля 2014 года № 227
Приложение 5
к решению маслихата
от 28 декабря 2013 года № 191
Перечень бюджетных программ поселка, села,
сельского округа на 2014 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенкольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Кустанайского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Славенского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тогузак"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Кустанайского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"
008
Освещение улиц населенных пунктов

040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"