Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 174 "Селолық округтер, Тоғызақ селосы және Қарабалық кенті әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 250 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 шілдеде № 4933 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 59 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 12.03.2015 № 59 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңы 28-бабының 6- тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 - бабына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 174 "Селолық округтер, Тоғызақ селосы және Қарабалық кенті әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4166 тіркелген, аудандық "Айна" газетінде 2013 жылы 11 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тілде мәтінің басында және бұдан әрі: "селолық", "селосы" деген сөздер: "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Исмағұлов
КЕЛІСІЛДІ:
Қарабалық аудандық
сайлау комиссиясының төрайымы
___________________ Т.Салмина

О внесении изменений в постановление акимата района от 18 июня 2013 года № 174 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в акимы сельских округов, села Тогузак и поселка Карабалык"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 30 июня 2014 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июля 2014 года № 4933. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 12 марта 2015 года № 59
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 12.03.2015 № 59.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановление акимата района от 18 июня 2013 года № 174 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в акимы сельских округов, села Тогузак и поселка Карабалык", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4166, опубликовано 11 июля 2013 года в районной газете "Айна") следующие изменения:
в заголовке и далее по тексту на государственном языке: слова "селолық", "селосы" заменить словами: "ауылдық", "ауылы".
2. Настоящее постановление вводится действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Исмагулов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Карабалыкской
районной избирательной комиссии
____________________ Т. Салмина