"Белоглин селолқ округінің елді мекендерінің құрама бөлімдер атауларын беру туралы" 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 2 шешіміне өзгерктер eнгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Белоглин ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 маусымда № 4870 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Белоглин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Белоглин селолық округінің елді мекендерінің құрама бөлімдер атауларын беру туралы" Белоглин ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-98 тіркелген, 2009 жылғы 20 ақпанда "Айна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Г. Урбанович

О внесении изменений в решение от 26 января 2009 года № 2 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Белоглинского сельского округа"
Решение акима Белоглинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 23 мая 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 июня 2014 года № 4870
В соответствие с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Белоглинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Белоглинского сельского округа от 26 января 2009 года № 2 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Белоглинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-98, опубликовано 20 февраля 2009 года в газете "Айна") следующие изменения:
в заголовке и далее по тексту на государственном языке:
слова "селолық", "селосы" заменить словами: "ауылдық", "ауылы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Г. Урбанович