Ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 1 "Есенкөл селолық округі елді мекендердің құрама бөлімдер атауларын беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 20 маусымдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 шілдеде № 4922 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Есенкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есенкөл ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 1 "Есенкөл селолық округі елді мекендердің құрама бөлімдер атауларын беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-96 тіркелген, 2009 жылғы 20 ақпандағы "Айна" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есенкөл ауылдық
округінің әкімі                            М. Сегізбаев

О внесении изменений в решение акима сельского округа от 27 января 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Есенкольского сельского округа"
Решение акима Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 20 июня 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 июля 2014 года № 4922
В соответствии с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Есенкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Есенкольского сельского округа от 27 января 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Есенкольского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-96, опубликовано 20 февраля 2009 года в газете "Айна") следующие изменения:
- в заголовке и далее по тексту на государственном языке:
слова "селолық", "селосы" заменить словами: "ауылдық", "ауылы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Сегизбаев