Қарасу ауданында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2015 жылға арналған қосымша тiзбесiн анықтау туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 343 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қаңтарда № 5290 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қарасу ауданында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2015 жылға арналған қосымша тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғаларды жұмыспен қамтуға жәрдемдесу бойынша шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің орынбасары К.Ғ. Әлімжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Шәмшиев
Әкімдіктің
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 343 қаулысына қосымша
Қарасу ауданында халықтың нысаналы
топтарына жататын тұлғалардың 2015
жылға арналған қосымша тiзбесi
1. Жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.
2. Елу жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
3. Үш ай және одан көп ай жұмыс істемеген жұмыссыз тұлғалар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, в Карасуском районе на 2015 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области 11 декабря 2014 года № 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 января 2015 года № 5290
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, в Карасуском районе на 2015 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района" обеспечить меры по содействию занятости лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карасуского района Алимжанова К. Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Шамшиев
Приложение
к постановлению акимата
от 11 декабря 2014 года № 343
Дополнительный перечень лиц,
относящихся к целевым группам населения,
в Карасуском районе на 2015 год.
1. Молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2. Безработные лица, старше пятидесяти лет;
3. Безработные лица, не работавшие три и более месяцев.