Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153 "Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 203 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 мамырда № 4707 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02-30-3 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 16.01.2015 № 02-30-3 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153 "Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4384 тіркелген, 2014 жылдың 10 қаңтарында "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5858918,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2432965,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 13635,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3388918,0 мың теңге;
2) шығындар - 5971035,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 38131,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 52531,4 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 14400,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -150249,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 150249,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған Қостанай ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 11507,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 108425,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 17-417-517-6,  17-7-тармақтарымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 153 "О районном бюджете Костанайского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 29 апреля 2014 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 мая 2014 года № 4707. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16 января 2015 года № 02-30-3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16.01.2015 № 02-30-3).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 153 "О районном бюджете Костанайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4384, опубликовано 10 января 2014 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 5858918,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2432965,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 13635,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 23400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3388918,0 тысяч тенге;
2) затраты - 5971035,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 38131,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 52531,4 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 14400,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -150249,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 150249,1 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайского района на 2014 год в сумме 11507,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 108425,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 17-417-517-617-7следующего содержания:

"17-4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 10099,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
17-5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 12151,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
17-6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге 136292,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
17-7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 2014 жылдың 1 мамырынан бастап Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін ұлғайтуға 1126,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 125-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезекті
сессиясының төрағасы                       С. Кульбеков
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың
2014 жылғы 29 сәуірдегі
№ 203 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 153 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған
аудандық бюджет
Санаты
сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

"17-4. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 10099,0 тысяч тенге.
17-5. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 12151,0 тысяча тенге.
17-6. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, в сумме 136292,0 тысячи тенге.
17-7. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей, в сумме 1126,0 тысяч тенге.";
приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        С. Кульбеков
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов" акимата Костанайского
района
________________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 апреля 2014 года № 203
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 153
Районный бюджет на 2014 год
Категория
сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы