Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153 "Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 14 қарашадағы № 246 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қарашада № 5171 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02-30-3 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 16.01.2015 № 02-30-3 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153 "Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4384 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5975423,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2530045,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 8555,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3413423,1 мың теңге;
2) шығындар - 6087540,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 43685,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 58085,6 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 14400,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -155803,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 155803,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 58085,6 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 17-8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17-8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге 22,3 мың теңге сомасында шығындар көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 153 "О районном бюджете Костанайского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 14 ноября 2014 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 ноября 2014 года № 5171. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16 января 2015 года № 02-30-3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16.01.2015 № 02-30-3).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 153 "О районном бюджете Костанайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4384, опубликовано 10 января 2014 года в газете "Арна") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 5975423,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2530045,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8555,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 23400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3413423,1 тысячи тенге;
2) затраты - 6087540,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 43685,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 58085,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 14400,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -155803,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 155803,3 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 58085,6 тысячи тенге.";
пункт 17-8 указанного решения изложить в новой редакции:
"17-8. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрены расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 22,3 тысячи тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.