Аудан әкімінің 2011 жылғы 9 қарашадағы № 21 "Меңдіқара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 5 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 сәуірде № 4534 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімінің 02.02.2015 № 2 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Меңдіқара ауданы әкімінің 2011 жылғы 9 қарашадағы № 21 "Меңдіқара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-15-158 тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашада "Меңдіқара үні" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.С. Байсақаловқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
С. Жақаев
КЕЛІСІЛДІ:
Меңдіқара аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
______________ В. Король
Әкімнің
2014 жылғы 27 наурыздағы
№ 5 шешіміне
қосымша
Меңдіқара ауданының
аумағындағы сайлау учаскелері
№ 594 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында: Алтынсарин көшесі, 45.
№ 595 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:
Королев көшесі, тақ жағы - № 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77; Гагарин көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45; Семилетка көшесі, тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Привокзальная көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9; Абай көшесі, жұп жағы - № 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, тақ жағы - № 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 159, 159а, 159б, 161, 163, 163а; Тұрсынбай батыр көшесі, тақ жағы - № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Райавтодор көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15; Көбеев көшесі - № 6; Алтынсарин көшесі, жұп жағы - № 6, 10, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; тақ жағы - № 3, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41/1, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/11.
№ 596 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:

О внесении изменения в решение акима района от 9 ноября 2011 года № 21 "Об образовании избирательных участков на территории Мендыкаринского района"
Решение акима Мендыкаринского района Костанайской области от 27 марта 2014 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 апреля 2014 года № 4534. Утратило силу решением акима Мендыкаринского района Костанайской области от 2 февраля 2015 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Мендыкаринского района Костанайской области от 02.02.2015 № 2.
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мендыкаринского района от 9 ноября 2011 года № 21 "Об образовании избирательных участков на территории Мендыкаринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-15-158, опубликованное в газете "Мендіқара үні" 23 ноября 2011 года) следующее изменение:
приложение изложить в новой редакции.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Байсакалова Р.С.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
С. Жакаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Мендыкаринской районной
избирательной комиссии
______________ В. Король
Приложение
к решению акима
от 27 марта 2014 года
№ 5
Избирательные участки
на территории Мендыкаринского района
Избирательный участок № 594
В границах села Боровское: улица Алтынсарина, 45.
Избирательный участок № 595
В границах села Боровское: улица Королева - нечетная сторона - № 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77; улица Гагарина - четная сторона - № 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12; нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45; улица Семилетка - нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; улица Привокзальная - четная сторона - № 2, 4, 6, 8; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9; улица Абая - четная сторона - № 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168,172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, нечетная сторона - № 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 159, 159а, 159б, 161, 163, 163а; улица Турсынбай батыра - нечетная сторона - № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; улица Райавтодор - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15; улица Кубеева - № 6; улица Алтынсарина - четная сторона - № 6, 10, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; нечетная сторона - № 3, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41/1, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/11.
Избирательный участок № 596

Набережная көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 43, 45; Қасымханов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17; Абай көшесі, жұп жағы - № 110, 112, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146; тақ жағы - № 95а, 99, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Кәләм Байназаров атындағы көшесі, жұп жағы - № 110, 114, 116, 118, 120, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 144, 146, 150, 154, 156, 158; 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194; тақ жағы - № 103, 105, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 169, 171а, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215а, 239, 241, 243; Әуезов көшесі, жұп жағы - № 102, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168; тақ жағы - № 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 121, 123, 125; Павлов көшесі, жұп жағы - № 60, 62, 68, 72, 76, 84, 88, 90, 92, 94, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110; тақ жағы - № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 87, 89, 95, 99; Чкалов көшесі, жұп жағы - № 86, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; тақ жағы - № 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Жеңіс көшесі, жұп жағы - № 10, 12, 14; Омская көшесі, № 1, 3, 6, 8, 10, 12, 14; Әбіл-Қасым Бексұлтанов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; тақ жағы - № 5, 7, 7а, 9, 9а; Қозыбаев көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27; Айвазовский көшесі - № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; Тұрсынбай батыр көшесі, тақ жағы - № 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119; жұп жағы - № 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Алтынсарин көшесі, жұп жағы - № 2; Маслозаводская көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10; Калинин көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
№ 597 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:

В границах села Боровское: улица Набережная - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 43, 45; улица Касымханова - четная сторона - № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17; улица Абая - четная сторона - № 110, 112, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146; нечетная сторона - № 95а, 99, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; улица имени Каляма Байназарова - четная сторона - № 110, 114, 116, 118, 120, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 144, 146, 150, 154, 156, 158; 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194; нечетная сторона - № 103, 105, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 169, 171а, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215а, 239, 241, 243; улица Ауэзова - четная сторона - № 102, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168; нечетная сторона - № 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 121, 123, 125; улица Павлова - четная сторона - № 60, 62, 68, 72, 76, 84, 88, 90, 92, 94, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110; нечетная сторона - № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 87, 89, 95, 99; улица Чкалова - четная сторона - № 86, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; нечетная сторона - № 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; улица Жеңіс - четная сторона - № 10, 12, 14; улица Омская - № 1, 3, 6, 8, 10, 12, 14; улица Абил-Касым Бексултанова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; нечетная сторона - № 5, 7, 7а, 9, 9а; улица Козыбаева - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27; улица Айвазовского - № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; улица Турсынбай батыра - четная сторона - № 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119; четная сторона - № 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112; улица Алтынсарина - четная сторона - № 2; улица Маслозаводская - № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10; улица Калинина - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Избирательный участок № 597

Жеңіс көшесі, тақ жағы - № 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; П. Чигадаев көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30; тақ жағы - № 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Пионерская көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46; тақ жағы - № 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Озерная көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 64; тақ жағы - № 3, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 51, 51а, 55, 61; Березовая көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 34а; тақ жағы - № 3, 5, 7; Павлов көшесі, жұп жағы - № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 46, 48, 50, 52, 54; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 41, 43, 45, 47; Базарная көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 10, 12, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Чехов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 16, 20; тақ жағы - № 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19; Октябрьская көшесі, жұп жағы - № 10, 12, 14; тақ жағы - № 3; Әуезов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 78, 82, 86, 88, 90, 94, 96, 98; тақ жағы - № 1, 3, 3а, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 57, 59, 59а, 59б; Кәләм Байназаров атындағы көшесі, жұп жағы - № 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 52, 56, 58, 62, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; тақ жағы - № 7, 11, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87; Приозерная көшесі, жұп жағы - № 6, 8, 14, 16, 18, 20, 22, 24; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 41, 43, 45, 47, 49; Абай көшесі, жұп жағы - № 40а, 40б, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; тақ жағы - № 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 55, 57, 59, 59а, 61, 65, 67, 69, 75, 77, 79, 79а, 81, 83, 89.
№ 598 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:
Жеңіс көшесі, жұп жағы - № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 94, 96, 100, 102, 106, 110, 116, 120, 122, 124, 126а, 128; Гоголь көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 15, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 79, 81; Чкалов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 37, 39, 41; Ямская көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 16, 18, 20; тақ жағы - № 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15; Ухабов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 10; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11; Некрасов көшесі - № 1, 3, 5, 2, 4, 6; 8-Март көшесі, жұп жағы - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20; тақ жағы - № 1, 3; Павлов көшесі, тақ жағы - № 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Әбіл-Қасым Бексұлтанов көшесі, тақ жағы - № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
№ 599 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:

В границах села Боровское: улица Жеңіс - нечетная сторона - № 11, 13, 15, 17,21, 23, 25, 27, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; улица П. Чигадаева - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30; нечетная сторона - № 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; улица Пионерская - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46; нечетная сторона - № 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица Озерная - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 64; нечетная сторона - № 3, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 51, 51а, 55, 61; улица Березовая - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 34а; нечетная сторона - № 3, 5, 7; улица Павлова - четная сторона - № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38,42, 46, 48, 50, 52,54; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 41, 43, 45, 47; улица Базарная - четная сторона - № 2, 4, 6, 10, 12,16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; улица Чехова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 16, 20; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17,19; улица Октябрьская - четная сторона - № 10, 12, 14; нечетная сторона - № 3; улица Ауэзова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 78, 82, 86, 88, 90, 94, 96, 98; нечетная сторона - № 1, 3, 3 а, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 57, 59, 59а, 59б; улица имени Каляма Байназарова - четная сторона - № 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 52, 56, 58, 62, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; нечетная сторона - № 7, 11, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87; улица Приозерная - четная сторона - № 6, 8, 14, 16, 18, 20, 22, 24; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 41, 43, 45, 47, 49; улица Абая - четная сторона - № 40а, 40б, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; нечетная сторона - № 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 55, 57, 59, 59а, 61, 65, 67, 69, 75, 77, 79, 79а, 81, 83, 89.
Избирательный участок № 598
В границах села Боровское: улица Жеңіс - четная сторона - № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 94, 96, 100, 102, 106, 110, 116, 120, 122, 124, 126а, 128; улица Гоголя - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104,; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 15, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 79, 81; улица Чкалова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 37, 39, 41; улица Ямская - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 16, 18, 20; нечетная сторона - № 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15; улица Ухабова - четная сторона - № 2, 4, 6, 10; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11; улица Некрасова - № 1, 3, 5, 2, 4, 6; улица 8-Марта - четная сторона - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20; нечетная сторона - № 1, 3; улица Павлова - нечетная сторона - № 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65, 67, 69; улица Абиль-Касым Бексултанова - нечетная сторона - № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Избирательный участок № 599

Лесхоз шағын ауданы, жұп жағы - № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; ДЭУ-542 көшесі - № 1, 2; Жеңіс көшесі - № 132; Гоголь көшесі - № 106; Оптовая база көшесі - № 1, 2; Подстанция көшесі, тақ жағы - № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7; жұп жағы - № 2, 4, 4а, 6.
№ 603 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алешинка ауылы.
№ 604 сайлау учаскесі
Шекараларында: Молодежное ауылы.
№ 605 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:
Королев көшесі - № 4, 8; Летунов көшесі, жұп жағы - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; тақ жағы - № 11, 11а, 11б, 13, 15, 17, 19, 21; Тұрсынбай батыр көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Павших борцов көшесі, жұп жағы - № 2, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46; тақ жағы - № 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Мир көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30; тақ жағы - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33; Пушкин көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 56; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а; Энергетиков көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; тақ жағы - № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 7б; Космонавтов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 21б, 23, 25, 27, 29; Огнев көшесі, жұп жағы – № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; тақ жағы - № 1, 3, 7; Суворов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Лермонтов көшесі, жұп жағы- № 2, 6, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 32, 34; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33; Гагарин көшесі, жұп жағы - № 2/1; Алтынсарин көшесі, жұп жағы - № 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; тақ жағы - үй № 47 (1, 2, 3, 4, 5), 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 71, 71а, 73, 81; Луговая көшесі - № 1, 2, 3, 5, 13; Тұрсынбай батыр көшесі - № 86, 88, 90.
№ 606 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алқау ауылы.
№ 607 сайлау учаскесі
Шекараларында: Борки ауылы.
№ 608 сайлау учаскесі
Шекараларында: Татьяновка ауылы.
№ 609 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:

В границах села Боровское: микрорайон Лесхоз - четная сторона - № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; улица ДЭУ - 542 - № 1, 2; улица Жеңіс - № 132; улица Гоголя - № 106; улица Оптовая база - № 1, 2; улица Подстанция - нечетная сторона - № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7; четная сторона - № 2, 4, 4а, 6.
Избирательный участок № 603
В границах: села Алешинка.
Избирательный участок № 604
В границах: села Молодежное.
Избирательный участок № 605
В границах села Боровское: улица Королева - № 4, 8; улица Летунова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; нечетная сторона - № 11, 11а, 11б, 13,15, 17, 19, 21; улица Турсынбай батыра - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; улица Павших борцов - четная сторона - № 2, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46; нечетная сторона - № 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27,29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; улица Мира - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30; нечетная сторона - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33; улица Пушкина - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 56; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57,59, 61, 63, 65, 67, 67а; улица Энергетиков - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; нечетная сторона - № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 7б; улица Космонавтов - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 21б, 23, 25, 27, 29; улица Огнева - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; нечетная сторона - № 1, 3, 7; улица Суворова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28,32, 34, 36; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; улица Лермонтова – четная сторона - № 2, 6, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 32, 34; нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33; улица Гагарина - четная сторона - № 2/1; улица Алтынсарина - четная сторона № 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; нечетная сторона - дом № 47(1, 2, 3, 4, 5), 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 71, 71а, 73, 81; улица Луговая - № 1, 2, 3, 5, 13; улица Турсынбай батыра - № 86, 88, 90.
Избирательный участок № 606
В границах: села Алкау.
Избирательный участок № 607
В границах: села Борки.
Избирательный участок № 608
В границах: села Татьяновка.
Избирательный участок № 609

Летунов көшесі, тақ жағы - № 25, 27; Қасымханов көшесі, жұп жағы - № 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116; тақ жағы - № 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
№ 610 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында: Алтынсарин көшесі, 14.
№ 611 сайлау учаскесі
Шекараларында: Буденновка ауылы.
№ 612 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қызылту ауылы.
№ 613 сайлау учаскесі
Шекараларында: Харьковское ауылы.
№ 614 сайлау учаскесі
Шекараларында: Введенка ауылы.
№ 615 сайлау учаскесі
Шекараларында: Никитинка ауылы.
№ 616 сайлау учаскесі
Шекараларында: Милютинка ауылы.
№ 617 сайлау учаскесі
Шекараларында: Загаринка ауылы.
№ 618 сайлау учаскесі
Шекараларында: Каменка ауылы.
№ 619 сайлау учаскесі
Шекараларында: Каменскуральское ауылы.
№ 620 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ақсуат ауылы.
№ 621 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ұзынағаш ауылы.
№ 622 сайлау учаскесі
Шекараларында: Жарқайың ауылы.
№ 623 сайлау учаскесі
Шекараларында: Құлшықай ауылы.
№ 624 сайлау учаскесі
Шекараларында: Төлеңгүт ауылы.
№ 625 сайлау учаскесі
Шекараларында: Байғожа ауылы.
№ 626 сайлау учаскесі
Шекараларында: Красная Пресня ауылы.
№ 627 сайлау учаскесі
Шекараларында: Теңіз ауылы.
№ 628 сайлау учаскесі
Шекараларында: Балықты ауылы.
№ 629 сайлау учаскесі
Шекараларында: Молодежное ауылы.
№ 630 сайлау учаскесі
Шекараларында: Лоба ауылы.
№ 631 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қасқат ауылы.
№ 632 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қарамай ауылы.
№ 633 сайлау учаскесі
Шекараларында: Новониколаевка ауылы.
№ 634 сайлау учаскесі
Шекараларында: Лютинка ауылы.
№ 635 сайлау учаскесі
Шекараларында: Көктерек ауылы.
№ 636 сайлау учаскесі
Шекараларында: Шиелі ауылы.
№ 637 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қаражар ауылы.
№ 638 сайлау учаскесі
Шекараларында: Михайловка ауылы.
№ 639 сайлау учаскесі
Шекараларында: Степановка ауылы.
№ 640 сайлау учаскесі
Шекараларында: Архиповка ауылы.
№ 641 сайлау учаскесі
Шекараларында: Первомайское ауылы.
№ 642 сайлау учаскесі
Шекараларында: Долбушка ауылы.
№ 643 сайлау учаскесі
Шекараларында: Чернышевка ауылы.
№ 644 сайлау учаскесі
Шекараларында: Русское ауылы.
№ 645 сайлау учаскесі
Шекараларында: Красносельское ауылы.
№ 646 сайлау учаскесі
Шекараларында: Лесное ауылы.
№ 647 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ивановка ауылы.

В границах села Боровское: улица Летунова - нечетная сторона - № 25, 27; улица Касымханова - четная сторона - № 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116; нечетная сторона - № 19, 21, 23, 25, 29, 31, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
Избирательный участок № 610
В границах села Боровское: улица Алтынсарина, 14.
Избирательный участок № 611
В границах: села Буденновка.
Избирательный участок № 612
В границах: села Кызылту.
Избирательный участок № 613
В границах: села Харьковское.
Избирательный участок № 614
В границах: села Введенка.
Избирательный участок № 615
В границах: села Никитинка.
Избирательный участок № 616
В границах: села Милютинка.
Избирательный участок № 617
В границах: села Загаринка.
Избирательный участок № 618
В границах: села Каменка.
Избирательный участок № 619
В границах: села Каменскуральское.
Избирательный участок № 620
В границах: села Аксуат.
Избирательный участок № 621
В границах: села Узынагаш.
Избирательный участок № 622
В границах: села Жаркайын.
Избирательный участок № 623
В границах: села Кульчукай.
Избирательный участок № 624
В границах: села Туленгут.
Избирательный участок № 625
В границах: села Байгожа.
Избирательный участок № 626
В границах: села Красная Пресня.
Избирательный участок № 627
В границах: села Тенизовское.
Избирательный участок № 628
В границах: села Балыкты.
Избирательный участок № 629
В границах: села Молодежное.
Избирательный участок № 630
В границах: села Лоба.
Избирательный участок № 631
В границах: села Каскат.
Избирательный участок № 632
В границах: села Карамай.
Избирательный участок № 633
В границах: села Новониколаевка.
Избирательный участок № 634
В границах: села Лютинка.
Избирательный участок № 635
В границах: села Коктерек.
Избирательный участок № 636
В границах: села Шиели.
Избирательный участок № 637
В границах: села Каражар.
Избирательный участок № 638
В границах: села Михайловка.
Избирательный участок № 639
В границах: села Степановка.
Избирательный участок № 640
В границах: села Архиповка.
Избирательный участок № 641
В границах: села Первомайское.
Избирательный участок № 642
В границах: села Долбушка.
Избирательный участок № 643
В границах: села Чернышевка.
Избирательный участок № 644
В границах: села Русское.
Избирательный участок № 645
В границах: села Красносельское.
Избирательный участок № 646
В границах: села Лесное.
Избирательный участок № 647
В границах: села Ивановка.