Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 196 "Меңдіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 271 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 5204 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 - баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы №196 "Меңдіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4394 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2284324,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 465674,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4393,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19173,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1795084,1 мың теңге;
2) шығындар – 2309452,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13410,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20429,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7019,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38538,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38538,4 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 14 - қосымшалары осы шешімнің 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия
төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
Мәслихаттың
2014 жылғы 28 қарашадағы
№ 271 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 196 шешіміне 1-қосымша
Меңдіқара ауданының 2014 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 196 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 28 ноября 2014 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2014 года № 5204
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года №196 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4394, опубликовано 16 января 2014 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2284324,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 465674,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4393,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19173,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1795084,1 тысячи тенге;
2) затраты – 2309452,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13410,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 20429,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7019,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38538,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38538,4 тысяч тенге.".
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии, секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 ноября 2014 года № 271
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 196
Районный бюджет Мендыкаринского
района на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы