Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 173 "Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2014 жылғы 4 тамыздағы № 238 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 тамызда № 4975 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 173 "Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4389 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1383615,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 168154,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4329,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1210615,3 мың теңге;
2) шығындар – 1410380,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8727,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 10386,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1659,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -35492,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35492,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10386,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1659,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26765,7 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        З. Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ
"Науырзым ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Р. Будекенова
"Науырзым ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың
2014 жылғы 4 тамыздағы
№ 238 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 173 шешіміне 1-қосымша
Науырзым ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 173 "О районном бюджете Наурзумского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 4 августа 2014 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 августа 2014 года № 4975
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 173 "О районном бюджете Наурзумского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4389, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1383615,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 168154,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4329,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1210615,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1410380,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8727,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1659,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -35492,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35492,6 тысяч тенге:
поступление займов – 10386,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1659,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26765,7 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              З. Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
______________ Р. Будекенова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Наурзумского района"
_____________ Н. Дехтярева
Приложение
к решению маслихата
от 4 августа 2014 года № 238
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 173
Бюджет Наурзумского района на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы