Мәслихаттың 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 126 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 мамырдағы № 171 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 маусымда № 4876 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 мамырдағы № 24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 12.05.2016 № 24 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 126 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4367 тіркелген, 2013 жылғы 27 желтоқсанда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
6-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, тұрмыстық қажеттіліктеріне, 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 мамырдан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы Г. Батуринец
Аудандық
мәслихат хатшысының м.а. К. Базарбаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ С. Молдабеков

О внесении изменения в решение маслихата от 6 декабря 2013 года № 126 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 мая 2014 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 июня 2014 года № 4876. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 12 мая 2016 года № 24
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 12.05.2016 № 24 (вводится в действие со дня принятия).
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 6 декабря 2013 года № 126 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4367, опубликовано 27 декабря 2013 года в газете "Сарыкөл") следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, на бытовые нужды, в размере 10 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 мая 2014 года.
Председатель
внеочередной сессии Г. Батуринец
И.о.секретаря
районного маслихата К. Базарбаева
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
акимата Сарыкольского района"
________________ С. Мулдабеков