Приозерное ауылы әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1 "Приозерное селосының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Приозерное ауылы әкімінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 маусымда № 4787 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Приозерное ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Приозерное ауылы әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1 "Приозерное селосының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-147 тіркелген, 2011 жылғы 15 желтоқсанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосының", "село" деген сөздер тиісінше "ауылының", "ауыл" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Приозерное
ауылының әкімі                             М. Удиров

О внесении изменений в решение акима села Приозерное от 14 октября 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам села Приозерное"
Решение акима села Приозерное Тарановского района Костанайской области от 11 мая 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июня 2014 года № 4787
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", аким села Приозерное РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Приозерное от 14 октября 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам села Приозерное" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-147, опубликовано 15 декабря 2011 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова: "селосының", "село" заменить соответственно словами "ауылының", "ауыл", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
села Приозерное                            М. Удиров