Евгенов ауылы әкімінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 1 "Евгенов селосының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Евгенов ауылы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 маусымда № 4790 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасың 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Евгенов ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Евгенов ауылы әкімінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 1 "Евгенов селосының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-168 тіркелген, 2012 жылғы 21 маусымдағы "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімінің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селосы" деген сөздер "ауылының", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Евгенов
ауылының әкімі                             Б. Хасенов

О внесении изменений в решение акима села Евгеновка от 2 апреля 2012 года № 1 "О присвоении наименований улицам села Евгеновка"
Решение акима села Евгеновка Тарановского района Костанайской области от 6 мая 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июня 2014 года № 4790
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", аким села Евгеновка РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Евгеновка от 2 апреля 2012 года № 1 "О присвоении наименований улицам села Евгеновка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-168, опубликовано 21 июня 2012 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селосының", "селосы" заменить соответственно словами "ауылының", "ауылы", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
села Евгеновка                             Б. Хасенов