Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 228 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 тамызда № 5002 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 «2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № № 167 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда «Маяк» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2836007,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1441506,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6262,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19320,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1368919,1 мың теңге;
2) шығындар – 2874306,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35628,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 46737,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11108,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 38000,0 мың теңге, оның ішіңде:
қаржы активтерін сатып алу – 38000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111928,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111928,5 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 2-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«2-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттердің және бюджеттік кредиттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджеттен бөлінген 81,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер, облыстық бюджеттен бөлінген 0,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер;
республикалық бюджеттен бөлінген 569,2 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер.»;
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қырық бірінші, кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Мәдибаев
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушысы                        М. Гривко
КЕЛІСІЛДІ:
«Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
__________________В. Ересько
Мәслихаттың
2014 жылғы 8 тамыздағы
№ 228 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 8 августа 2014 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 августа 2014 года № 5002
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 167, опубликовано 9 января 2014 года в газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2836007,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1441506,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6262,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19320,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1368919,1 тысячи тенге;
2) затраты – 2874306,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35628,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46737,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11108,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 38000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 38000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111928,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111928,5 тысяч тенге.»;
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
«2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов и бюджетных кредитов в следующих размерах:
целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 81,2 тысяч тенге, целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в сумме 0,2 тысяч тенге;
бюджетных кредитов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 569,2 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сорок первой,
внеочередной сессии                        А. Мадибаев
Исполняющая обязанности
секретаря районного маслихата              М. Гривко
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района»
________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 августа 2014 года № 228
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 167
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы