Таран ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 26 қазандағы № 10 "Таран селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөлектеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Таран ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 маусымда № 4786 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Таран ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Таран ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 26 қазандағы № 10 "Таран селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөлектеріне атаулар беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-99 тіркелген, 2009 жылғы 12 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Таран ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 Ш. Сүлейменов

О внесении изменений в решение акима Тарановского сельского округа от 26 октября 2009 года № 10 "О присвоении наименования составным частям населенных пунктов Тарановского сельского округа"
Решение акима Тарановского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 15 мая 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июня 2014 года № 4786
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Тарановского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Тарановского сельского округа от 26 октября 2009 года № 10 "О присвоении наименования составным частям населенных пунктов Тарановского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-99, опубликовано 12 ноября 2009 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылының", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Тарановского сельского округа              Ш. Сулейменов