Қайранкөл ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 1 "Қайранкөл селолық округі селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Қайранкөл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 мамырда № 4709 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Қайранкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қайранкөл ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 1 "Қайранкөл селолық округі селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-145 тіркелген, 2011 жылғы 10 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селоларының", "селолары", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылдарының", "ауылдары", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайранкөл ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 В. Садовников

О внесении изменений в решение акима Кайранкольского сельского округа от 29 сентября 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Кайранкольского сельского округа"
Решение акима Кайранкольского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 11 апреля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 мая 2014 года № 4709
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Кайранкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кайранкольского сельского округа от 29 сентября 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Кайранкольского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-145, опубликовано 10 ноября 2011 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селоларының", "селолары", "селосының" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылдарының", "ауылдары", "ауылының", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Кайранкольского
сельского округа                           В. Садовников