Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 166 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 18 қарашадағы № 243 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 5167 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 5 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 09.01.2015 № 5 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 166 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4375 тіркелген, 2014 жылғы 3 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1813183,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 430758,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4481,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 12761,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1365183,0 мың теңге;
2) шығындар – 1836578,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15053,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 20772,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 5718,5 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38449,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38449,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрайымы               Т. Гуляева
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
Мәслихаттың
2014 жылғы 18 қарашадағы
№ 243 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 166 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 18 ноября 2014 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 ноября 2014 года № 5167. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 9 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 09.01.2015 № 5).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 166 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4375, опубликовано 3 января 2014 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1813183,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 430758,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4481,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12761,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1365183,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1836578,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15053,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20772,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5718,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38449,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38449,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной сессии
Узункольского районного маслихата          Т. Гуляева
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 ноября 2014 года № 243
Приложение
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 166
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы