Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 183 "Федоров ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 194 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 ақпанда № 4454 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 183 "Федоров ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4392 тіркелген, 2014 жылғы 13 ақпанда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Федоров ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3600300,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 679261,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2248,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1215,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2917576,0 мың теңге;
2) шығындар – 3621803,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 45133,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57123,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11990,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -45133,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45133,9 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттердің есебінен шығындар қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
"Федоров – Новошумный – Кеңарал" аудандық маңызы бар автомобиль жолын ағымдағы жөндеу бойынша кредиторлық берешегін өтеу үшін – 11221,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Л. Финк
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б. Бекенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ В. Гринак
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 183 "О районном бюджете Федоровского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 18 февраля 2014 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2014 года № 4454
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 183 "О районном бюджете Федоровского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4392, опубликовано 13 февраля 2014 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3600300,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 679261,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2248,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1215,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2917576,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3621803,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45133,9 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57123,9 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11990,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -45133,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 45133,9 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на погашение кредиторской задолженности по текущему ремонту автомобильной дороги районного значения "Федоровка – Новошумное - Кенарал" в сумме 11221,0 тысяча тенге.";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Л. Финк
Секретарь
районного маслихата                        Б. Бекенов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
и финансов Федоровского района"
______________ В. Гринак
Приложение 1
к решению маслихата